App Store Google Play

У Дніпропетровську на 9 травня влаштують народні гуляння

05.05.2015 11:44
У Дніпропетровську на 9 травня влаштують народні гуляння

Згідно з Розпорядженням голови ОДА, 8 та 9 травня на Дніпропетровщині будуть проведені  заходи з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Зокрема, планується проведення Дня Пам'яті та примирення за участю ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників.

У школах у ці дні пройдуть уроки пам'яті, зустрічі з ветеранами та різноманітні акції, під час яких вшанують пам'ять героїв, що боролися з фашизмом. У музеях будуть організовані виставки архівних документів, на телебаченні та в газетах - програми та рубрики присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Передбачені також урочисті  покладання квітів до монумента Слави в обласному центрі, а також до меморіалів у містах та райцентрах області.

Серед переліку заходів, також народні гуляння на Фестивальному майдані у Дніпропетровську із залученням ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції.

Упродовж 2015 року, згідно з розпорядженням голови ОДА, у навчальних закладах має бути передбачена можливість встановлення дошок пошани з метою увічнення пам'яті випускників, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України, а також присвоєння навчальним закладам імен загиблих героїв.  

Наразі майже 105 тисяч ветеранів Дніпропетровщини вже отримали щорічну разову грошову допомогу. З обласного бюджету було виділено по 50 тисяч гривень матеріальної допомоги кавалеру чотирьох медалей «За відвагу» Івану Івановичу Сиворакші та Герою Радянського Союзу Миколі Тимофійовичу Невпрязі. Також на Дніпропетровщині для ветеранів проводиться «Тиждень здоров'я», під час якого проходить щорічний медичний огляд.

Окремим пунктом у Розпорядженні йдеться про забезпечення належного порядку та безпеки під час урочистих заходів.

Нагадаємо, що з 30 квітня по 11 травня всі силовики Дніпропетровщини будуть переведені у стан підвищеної бойової готовності.

 


  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...