App Store Google Play

Оточення Романенка розіграло 5 мільйонів на тепловози

05.05.2015 10:32

ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» 27 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Комерційне підприємство «АВЕР» на закупівлю обладнання на суму 5,41 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено комплектуюче електрообладнання, електрична апаратура низьковольтна та електронне обладнання до тепловозів ЧМЕ-3, загалом 307 найменувань.

Компанія «Авер» була створена за два місяці до тендеру: фірму зареєстрували 15 грудня 2014 р., про закупівлю оголосили наприкінці лютого.

«Авер» зареєстрований у Дніпропетровську, власницею є Ольга Рева, а єдиним конкурентом «Авера» було створене на кілька днів раніше ТОВ «Сулар», компанія належить Марії Климовій.

У власниць двох фірм-конкуренток є спільний бізнес - ТОВ «Розрахунково-маркетинговий центр». Марія Климова у цій фірмі є співвласницею, а Ольга Рева зазначена підписантом і фінансовим директором компанії. Також в «Авера» і «Сулара» попри різні адреси у ЄДР мають один і той же номер телефону (056) 713-40-13. Жодна з цих двох фірм до цього часу тендерів не вигравала.

У свою чергу «Розрахунково-маркетинговий центр» нещодавно виграв тендер «Дніпроводоканалу» на обслуговування абонентів за 20 млн грн.

Окрім того другою співвласницею, тобто партнеркою Климової в «Розрахунково-маркетинговому центрі», є Оксана Акименко, також відома як директор ДП «Дніпромашзбагачення» (з 2010р.), що належить ТОВ «Апостолівагромаш». До жовтня 2011 року співвласником останнього був Максим Романенко - екс-секретар Дніпропетровської міської ради й колишній в.о. мера Дніпропетровська.

На початку березня міськрада висловила Романенку недовіру й усунула з посади. Усунення Романенка від посади було ініційовано групою Ігоря Коломойського, який до кінця березня очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Романенко намагається поновитися через суд, однак справу загальмував скандал із призначенням судді. 24 квітня справу мав розглядати суддя В'ячеслав Степаненко, але громадські активісти виявили його бізнес-зв'язки із Романенком, зокрема суддя був директором на фірмі Романенка «Норма-Харків». Під тиском людей у камуфляжі, які влаштували під судом пікет, а потім виламала двері до зали засідання з вимогою замінити суддю, Степаненко взяв самовідвід.

 

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...