App Store Google Play

У Дніпропетровську розшукують вбивцю 18-річної студентки

01.05.2015 13:56
У Дніпропетровську розшукують вбивцю 18-річної студентки

У середині березня в Дніпропетровську за загадкових обставин зникла студентка Металургійної академії  Катерина Фабіян. Того ранку вісімнадцятирічна красуня, після відвідин медичної установи, зателефонувала матусі й повідомила, що вже за півгодини має бути вдома. Ані надвечір, ані наступного дня дівчина, мобільний якої був вимкнений, не з’явилася. На третю добу пошуків, неподалік від місця, де Катерину в останній раз  бачили живою, правоохоронці знайшли обгорілий труп невідомої молодиці.

«Місце знаходження трупа ось тут. 10 метрів від доріжки, яка з'єднує мікрорайон з прилеглим селищем Краснопілля», — розповідає Олег Літун, керівник відділу Дніпропетровського МУ міліції.

Ідентифікувати жертву, тіло якої обгоріло майже на вісімдесят п’ять відсотків, вдалося лише після проведення тривалих досліджень.

«Експертиза ДНК показала, що обгорілий труп невідомої дівчини і вісімнадцятилітня студентка, що зникла – це одна й та сама особа», — каже Ганна Старчевська, керівник сектору Дніпропетровського МУ міліції.

Кропітка праця над розкриттям зухвалого злочину все ж дала певні результати. Потенційного нелюда  поруч із місцем страшної знахідки  зафільмували кілька камер відеоспостереження. Остаточні сумніви оперативників, що саме цей чоловік причетний до вбивства студентки, розвіяв той, хто придбав телефон жертви.

«Реалізатор, який купив телефон жертви, дав пояснення і описав людину, яка здала телефон. Опис співпадає з хлопцем, який є на камерах спостереження», — пояснює Олег Літун, керівник відділу Дніпропетровського МУ міліції.

Тож нині міліція Дніпропетровщини дуже розраховує на допомогу громадськості. Ще раз уважно подивіться. Можливо, людина, яку підозрюють у скоєні тяжкоо злочину, переховується саме в вашій місцевості.

«Скоріше все, це переселенець з Донецької чи Луганської області. Вік від 28 до 35 років. Не виключено, що раніше був засуджжений. Судячи з обручки на руці - одружений», — каже Олег Літун.

«Якщо ви впізнали чоловіка, який обгрунтовано підозрюється у скоєнні зухвалого вбивства, або ж маєте якусь інформацію щодо його можливого місця знаходження, прохання зателефонувати "102" або звернутися до органів охорони правопорядку в буь-який зручний для вас спосіб», — закликає Ганна Старчевська.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...