App Store Google Play

У Дніпропетровську розшукують вбивцю 18-річної студентки

01.05.2015 13:56
У Дніпропетровську розшукують вбивцю 18-річної студентки

У середині березня в Дніпропетровську за загадкових обставин зникла студентка Металургійної академії  Катерина Фабіян. Того ранку вісімнадцятирічна красуня, після відвідин медичної установи, зателефонувала матусі й повідомила, що вже за півгодини має бути вдома. Ані надвечір, ані наступного дня дівчина, мобільний якої був вимкнений, не з’явилася. На третю добу пошуків, неподалік від місця, де Катерину в останній раз  бачили живою, правоохоронці знайшли обгорілий труп невідомої молодиці.

«Місце знаходження трупа ось тут. 10 метрів від доріжки, яка з'єднує мікрорайон з прилеглим селищем Краснопілля», — розповідає Олег Літун, керівник відділу Дніпропетровського МУ міліції.

Ідентифікувати жертву, тіло якої обгоріло майже на вісімдесят п’ять відсотків, вдалося лише після проведення тривалих досліджень.

«Експертиза ДНК показала, що обгорілий труп невідомої дівчини і вісімнадцятилітня студентка, що зникла – це одна й та сама особа», — каже Ганна Старчевська, керівник сектору Дніпропетровського МУ міліції.

Кропітка праця над розкриттям зухвалого злочину все ж дала певні результати. Потенційного нелюда  поруч із місцем страшної знахідки  зафільмували кілька камер відеоспостереження. Остаточні сумніви оперативників, що саме цей чоловік причетний до вбивства студентки, розвіяв той, хто придбав телефон жертви.

«Реалізатор, який купив телефон жертви, дав пояснення і описав людину, яка здала телефон. Опис співпадає з хлопцем, який є на камерах спостереження», — пояснює Олег Літун, керівник відділу Дніпропетровського МУ міліції.

Тож нині міліція Дніпропетровщини дуже розраховує на допомогу громадськості. Ще раз уважно подивіться. Можливо, людина, яку підозрюють у скоєні тяжкоо злочину, переховується саме в вашій місцевості.

«Скоріше все, це переселенець з Донецької чи Луганської області. Вік від 28 до 35 років. Не виключено, що раніше був засуджжений. Судячи з обручки на руці - одружений», — каже Олег Літун.

«Якщо ви впізнали чоловіка, який обгрунтовано підозрюється у скоєнні зухвалого вбивства, або ж маєте якусь інформацію щодо його можливого місця знаходження, прохання зателефонувати "102" або звернутися до органів охорони правопорядку в буь-який зручний для вас спосіб», — закликає Ганна Старчевська.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...