App Store Google Play

У «Махно Пабі» пройшла презентація кліпу гурту «Натоліч»

27.02.2015 10:38
У «Махно Пабі» пройшла презентація кліпу гурту «Натоліч»

21 лютого, окрім Дня рідної мови, Дніпропетровськ святкував ще одну подію – презентацію другого кліпу гурту “Натоліч” під назвою “Текіла”. У приміщенні “Махно Пабу” талановиті хлопці цілих п’ять годин дарували якісну музику своїм фанатам. Гурт презентував власні композиції, а також безліч каверів – від західних рок-шлягерів 70-х років до пісні “Трава у дома”. Велику увагу хлопці приділили темам кохання, вільної України та свободи. “Натоліч” поділився з  нами своїми творчими планами та враженнями від зйомки кліпу.

 

  • Що надихає Вас на творчість та створення нових пісень?

Насправді, це може бути все, що завгодно. Перш за все, звісно, оточуючий світ, сучасні події в Україні. Іноді натхнення для нової пісні може прийти навіть після перегляду гарного фільму. А ось, наприклад, пісня “№1” народилася під час “Майовки з Махно”. Тож єдиної формули не існує.

  • Яка Ваша основна мета сьогодні? Чого Ви прагнете найбільше?

По-перше, ми хотіли б донести до людей, що, не зважаючи на всі труднощі нашого життя, необхідно бачити в усьому й світлий бік, адже надія на краще існує завжди. І, звичайно, ми прагнемо давати нові концерти, знімати кліпи, підкорити своєю творчістю Україну, а згодом, можливо, і весь світ!

  • Світ побачив уже другий Ваш кліп. Чи важо було над ним працювати?

Це було і важко, і цікаво водночас. Для нас це безцінний, дивовижний досвід. Складнощі, безумовно, були. Хоча б те, що було досить холодно, а у кліпі ми всі у легенькому весняному одязі, тож доводилося терпіти складні погодні умови. Окрім того, сцени знімалися майже хаотично, ми до кінця не знали, як буде виглядати повний кліп. Але результат виявився чудовим – неочикувано навіть для нас, окремі сцени склалися у цілісну картину, яку ви могли сьогодні побачити.

  • Чи є пісня, особлива для Вас?

Важко сказати, мабуть, для кожного вона своя. Чесно кажучи, всі пісні для нас однаково важливі, немає менш або більш значущих. У кожну ми вкладаємо душу, кожну переживаємо у своїх серцях. Мабуть, тому кожна наша пісня для нас – особлива й неповторна.

  • І, мабуть, тому Ваші пісні настількі сильні і чуттєві одночасно. А що Вам найбільше подобається у Вашій роботі?

Як і всі музиканти, ми любимо своїх фанатів. Нам подобається бачити, як з кожним концертом їх стає все більше й більше. Для нас найбільша радість – усвідомлювати, що люди насолоджуються нашою музикою, розуміють її ти переживають разом із нами.

  • Що Ви хотіли б побажати своїм фанатам, музикантам- початківцям і, в цілому, українцям?

Музикантам – працювати й ще раз працювати, не сдаватися. На щастя, зараз є безліч способів записувати свою музику, і для цього не потрібно особливих коштів чи умінь. Якщо у вас є талант і велике бажання – ви неодмінно досягнете успіху! Нашим фанатам бажаємо приходити до нас частіше і приводити друзів. А українцям... Вірити у майбутнє та бути сильними, адже добро обов’язково переможе!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...