App Store Google Play

У «Махно Пабі» пройшла презентація кліпу гурту «Натоліч»

27.02.2015 10:38
У «Махно Пабі» пройшла презентація кліпу гурту «Натоліч»

21 лютого, окрім Дня рідної мови, Дніпропетровськ святкував ще одну подію – презентацію другого кліпу гурту “Натоліч” під назвою “Текіла”. У приміщенні “Махно Пабу” талановиті хлопці цілих п’ять годин дарували якісну музику своїм фанатам. Гурт презентував власні композиції, а також безліч каверів – від західних рок-шлягерів 70-х років до пісні “Трава у дома”. Велику увагу хлопці приділили темам кохання, вільної України та свободи. “Натоліч” поділився з  нами своїми творчими планами та враженнями від зйомки кліпу.

 

  • Що надихає Вас на творчість та створення нових пісень?

Насправді, це може бути все, що завгодно. Перш за все, звісно, оточуючий світ, сучасні події в Україні. Іноді натхнення для нової пісні може прийти навіть після перегляду гарного фільму. А ось, наприклад, пісня “№1” народилася під час “Майовки з Махно”. Тож єдиної формули не існує.

  • Яка Ваша основна мета сьогодні? Чого Ви прагнете найбільше?

По-перше, ми хотіли б донести до людей, що, не зважаючи на всі труднощі нашого життя, необхідно бачити в усьому й світлий бік, адже надія на краще існує завжди. І, звичайно, ми прагнемо давати нові концерти, знімати кліпи, підкорити своєю творчістю Україну, а згодом, можливо, і весь світ!

  • Світ побачив уже другий Ваш кліп. Чи важо було над ним працювати?

Це було і важко, і цікаво водночас. Для нас це безцінний, дивовижний досвід. Складнощі, безумовно, були. Хоча б те, що було досить холодно, а у кліпі ми всі у легенькому весняному одязі, тож доводилося терпіти складні погодні умови. Окрім того, сцени знімалися майже хаотично, ми до кінця не знали, як буде виглядати повний кліп. Але результат виявився чудовим – неочикувано навіть для нас, окремі сцени склалися у цілісну картину, яку ви могли сьогодні побачити.

  • Чи є пісня, особлива для Вас?

Важко сказати, мабуть, для кожного вона своя. Чесно кажучи, всі пісні для нас однаково важливі, немає менш або більш значущих. У кожну ми вкладаємо душу, кожну переживаємо у своїх серцях. Мабуть, тому кожна наша пісня для нас – особлива й неповторна.

  • І, мабуть, тому Ваші пісні настількі сильні і чуттєві одночасно. А що Вам найбільше подобається у Вашій роботі?

Як і всі музиканти, ми любимо своїх фанатів. Нам подобається бачити, як з кожним концертом їх стає все більше й більше. Для нас найбільша радість – усвідомлювати, що люди насолоджуються нашою музикою, розуміють її ти переживають разом із нами.

  • Що Ви хотіли б побажати своїм фанатам, музикантам- початківцям і, в цілому, українцям?

Музикантам – працювати й ще раз працювати, не сдаватися. На щастя, зараз є безліч способів записувати свою музику, і для цього не потрібно особливих коштів чи умінь. Якщо у вас є талант і велике бажання – ви неодмінно досягнете успіху! Нашим фанатам бажаємо приходити до нас частіше і приводити друзів. А українцям... Вірити у майбутнє та бути сильними, адже добро обов’язково переможе!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...