App Store Google Play

Колишня суддя Васіна захищає колегу від люстраторів

25.02.2015 17:18
Колишня суддя Васіна захищає колегу від люстраторів

Схоже, активність Люстраційного комітету у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (ВККСУ), а також запити щодо якості роботи деяких дніпропетровських суддів змусили представників Феміди відчувати себе незатишно.

 

Як повідомляється на сайті Люстраційного комітету Дніпропетровської області, нещодавно до їх офісу завітала громадянка Лілія Васіна, що представилася помічницею судді Кіровського районного суду Дніпропетровська Наталії Овчаренко.

 

Пані Васіна, сама в минулому одіозна суддя Кіровського райсуду, пред'явила довіреність на представлення інтересів Наталії Овчаренко і зажадала відзвітувати Люстраційний комітет про зібрані матеріали, що стосуються діяльності Овчаренко.

 

Треба визнати, що подібний підхід поставив люстраторів у доволі незручне становище, адже зазвичай звітувати чиновників змушували вони, а тут – колишня суддя, в інтересах іншої судді наносить «превентивний удар»!

 

Як заявили люстратори, «святу простоту» пані Васіної вони вибачають, втім, Наталії Григорівні Овчаренко повідомляють, що всі її подібні «рухи» тільки лише підтверджують вірність напрямку дій щодо вивчення її діяльності. На думку представників ЛК, візит пані Васіной до них в офіс - наочна демонстрація того, що судді Овчаренко таки стало «гаряче» і вона нервує.

 

«Люстраційний комітет продовжить розпочате стосовно судді Овчаренко, яка б кількість Васіних до нас не приходила», - йдеться в заяві люстраторів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...