App Store Google Play

Колишня суддя Васіна захищає колегу від люстраторів

25.02.2015 17:18
Колишня суддя Васіна захищає колегу від люстраторів

Схоже, активність Люстраційного комітету у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (ВККСУ), а також запити щодо якості роботи деяких дніпропетровських суддів змусили представників Феміди відчувати себе незатишно.

 

Як повідомляється на сайті Люстраційного комітету Дніпропетровської області, нещодавно до їх офісу завітала громадянка Лілія Васіна, що представилася помічницею судді Кіровського районного суду Дніпропетровська Наталії Овчаренко.

 

Пані Васіна, сама в минулому одіозна суддя Кіровського райсуду, пред'явила довіреність на представлення інтересів Наталії Овчаренко і зажадала відзвітувати Люстраційний комітет про зібрані матеріали, що стосуються діяльності Овчаренко.

 

Треба визнати, що подібний підхід поставив люстраторів у доволі незручне становище, адже зазвичай звітувати чиновників змушували вони, а тут – колишня суддя, в інтересах іншої судді наносить «превентивний удар»!

 

Як заявили люстратори, «святу простоту» пані Васіної вони вибачають, втім, Наталії Григорівні Овчаренко повідомляють, що всі її подібні «рухи» тільки лише підтверджують вірність напрямку дій щодо вивчення її діяльності. На думку представників ЛК, візит пані Васіной до них в офіс - наочна демонстрація того, що судді Овчаренко таки стало «гаряче» і вона нервує.

 

«Люстраційний комітет продовжить розпочате стосовно судді Овчаренко, яка б кількість Васіних до нас не приходила», - йдеться в заяві люстраторів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...