App Store Google Play

Колишня суддя Васіна захищає колегу від люстраторів

25.02.2015 17:18
Колишня суддя Васіна захищає колегу від люстраторів

Схоже, активність Люстраційного комітету у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (ВККСУ), а також запити щодо якості роботи деяких дніпропетровських суддів змусили представників Феміди відчувати себе незатишно.

 

Як повідомляється на сайті Люстраційного комітету Дніпропетровської області, нещодавно до їх офісу завітала громадянка Лілія Васіна, що представилася помічницею судді Кіровського районного суду Дніпропетровська Наталії Овчаренко.

 

Пані Васіна, сама в минулому одіозна суддя Кіровського райсуду, пред'явила довіреність на представлення інтересів Наталії Овчаренко і зажадала відзвітувати Люстраційний комітет про зібрані матеріали, що стосуються діяльності Овчаренко.

 

Треба визнати, що подібний підхід поставив люстраторів у доволі незручне становище, адже зазвичай звітувати чиновників змушували вони, а тут – колишня суддя, в інтересах іншої судді наносить «превентивний удар»!

 

Як заявили люстратори, «святу простоту» пані Васіної вони вибачають, втім, Наталії Григорівні Овчаренко повідомляють, що всі її подібні «рухи» тільки лише підтверджують вірність напрямку дій щодо вивчення її діяльності. На думку представників ЛК, візит пані Васіной до них в офіс - наочна демонстрація того, що судді Овчаренко таки стало «гаряче» і вона нервує.

 

«Люстраційний комітет продовжить розпочате стосовно судді Овчаренко, яка б кількість Васіних до нас не приходила», - йдеться в заяві люстраторів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...