App Store Google Play

Хто ускладнює життя переселенців на Дніпропетровщині?

25.02.2015 12:21
Хто ускладнює життя переселенців на Дніпропетровщині?

Півроку тому Германія подарувала Україні модульні містечка, у яких мають селити переселенців з зони АТО. Це металеві конструкції ззовні виглядають як контейнери, всередині влаштовується житло в спартанському стилі. Основна стаття видатків на утримання цих модулів – це електроенергія (опалення, готування їжі, освітлення). Гроші за проживання у цих містечках мають платити самі переселенці.

Наразі в Україні вже влаштовано та закінчується збір модулів у семи містах. Тарифи у всіх дуже різні. Найбільш високі у Дніпропетровській області. Хоча вартість електроенергії по всій Україні не дуже різниться.

Однак глава Дніпропетровської обласної ради Євген Удод вважає, що це не здирництво жадібних чиновників на місцях, а «проблема з адекватністю калькуляції вартості проживання для переселенців».

Місто Ціна за 1 койкомісце, грн./місяцьПримітки
Нікополь (Дніпропетровська)845«На даний момент проблема – в адекватності калькуляції вартості проживання для переселенців», – вважає Удод.
Кривий Ріг (Дніпропетровська)845Це "очікувана вартість".
Дніпродзержинськ (Дніпропетровська)500 
Павлоград (Дніпропетровська)588Щоб знизити вартість проживання в модулях на 200 гривень, влада планує відмовитись від обслуговування, охорони та прибирання території.
Дніпропетровськ400 
Запоріжжя319Оплата електрики – 265 грн., холодної води, каналізації та вивозу сміття – 54 грн.
Харків102Вартість становить близько 500 грн., але більшу частину компенсують з міського бюджету

Держава щомісяця виплачує переселенцям допомогу в розмірі: 884 грн. для непрацездатних осібі 442грн. для працездатних. При цьому  щомісячна сума на всю сім’ю (незалежно від кількостіїї членів) не може перевищувати 2,4 тис. грн.

Водночас родина з чотирьох осіб за проживання в модульному будиночку повинна буде заплатити від 1,2 до 3,4 тис. грн. в місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...