App Store Google Play

Хто ускладнює життя переселенців на Дніпропетровщині?

25.02.2015 12:21
Хто ускладнює життя переселенців на Дніпропетровщині?

Півроку тому Германія подарувала Україні модульні містечка, у яких мають селити переселенців з зони АТО. Це металеві конструкції ззовні виглядають як контейнери, всередині влаштовується житло в спартанському стилі. Основна стаття видатків на утримання цих модулів – це електроенергія (опалення, готування їжі, освітлення). Гроші за проживання у цих містечках мають платити самі переселенці.

Наразі в Україні вже влаштовано та закінчується збір модулів у семи містах. Тарифи у всіх дуже різні. Найбільш високі у Дніпропетровській області. Хоча вартість електроенергії по всій Україні не дуже різниться.

Однак глава Дніпропетровської обласної ради Євген Удод вважає, що це не здирництво жадібних чиновників на місцях, а «проблема з адекватністю калькуляції вартості проживання для переселенців».

Місто Ціна за 1 койкомісце, грн./місяцьПримітки
Нікополь (Дніпропетровська)845«На даний момент проблема – в адекватності калькуляції вартості проживання для переселенців», – вважає Удод.
Кривий Ріг (Дніпропетровська)845Це "очікувана вартість".
Дніпродзержинськ (Дніпропетровська)500 
Павлоград (Дніпропетровська)588Щоб знизити вартість проживання в модулях на 200 гривень, влада планує відмовитись від обслуговування, охорони та прибирання території.
Дніпропетровськ400 
Запоріжжя319Оплата електрики – 265 грн., холодної води, каналізації та вивозу сміття – 54 грн.
Харків102Вартість становить близько 500 грн., але більшу частину компенсують з міського бюджету

Держава щомісяця виплачує переселенцям допомогу в розмірі: 884 грн. для непрацездатних осібі 442грн. для працездатних. При цьому  щомісячна сума на всю сім’ю (незалежно від кількостіїї членів) не може перевищувати 2,4 тис. грн.

Водночас родина з чотирьох осіб за проживання в модульному будиночку повинна буде заплатити від 1,2 до 3,4 тис. грн. в місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...