App Store Google Play

ГПУ не має доказів причетності радника Путіна до розстрілів на Майдані

25.02.2015 12:30
ГПУ не має доказів причетності радника Путіна до розстрілів на Майдані
Заява голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка щодо причетності радника Путіна Владислава Суркова до розстрілів протестувальників на Майдані не підкріплена доказовою базою і є лише проявом піару.

Про це в ефірі програми «Вечірній телеекспрес» на каналі «Еспресо ТВ» заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка, заступник голови парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій.

«Такі заяви дискредитують роботу СБУ і перетворюють цей орган в політичну трибуну для популізму та піару його керівників», - підкреслив Купрій.

Народний депутат стверджує, що вказана заява Наливайченка не підкріплена документальними підтвердженнями.

«Голова СБУ заявляє про те, що радник Путіна віддавав накази щодо розстрілу мирних протестувальників на Майдані. Але при цьому в Генеральній прокуратурі жодного доказу і жодного документу, які б підтримували заяву пана Наливайченка, на теперішній час не існує», - висловлює своє здивування Купрій.

Купрій звернувся до керівництва СБУ з проханням виконувати свої обов'язки згідно з вимогами Кримінально-процесуального кодексу, а не займатися піаром і гучними заявами.

На думку Віталія Купрія, в разі наявності доказів причетності Суркова до загибелі громадян на Майдані, СБУ мала б вжити дієвих заходів для його затримання, а не навпаки - публічно розголошувати цю інформацію.

«Мені би хотілося, щоб наші високопосадовці в правоохоронних органах були відповідальні і таких заяв або взагалі не робили, або діяли в межах Кримінально-процесуального кодексу з відповідною таємницею слідства. Якщо ця людина підозрювана - то треба її оголошувати в розшук і робити все, щоб притягнути її до відповідальності, а не заявляти про це на весь світ», - підкреслив депутат.

Нагадаємо, 19 лютого голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі політичного ток-шоу звинуватив радника президента Росії Владислава Суркова в тому, що він керував снайперськими групами іноземців на Майдані в лютому 2014 року. З його слів, таку інформацію він отримав від співробітників спецпідрозділу СБУ «Альфа».

Президент РФ Володимир Путін назвав заяву Наливайченка повною нісенітницею і порадив уважніше використовувати відомості, які надаються спецслужбами. Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Олександр Лукашевич в свою чергу заявив, що українські спецслужби звикли ставили керівництво України в незручне становище.

https://www.youtube.com/watch?v=i-a3o7HYDok&feature=youtu.be
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...