App Store Google Play

Чиновники Вілкула вкрали на реконструкції проспекту 700 тисяч

25.02.2015 15:21
Чиновники Вілкула вкрали на реконструкції проспекту 700 тисяч
Приватне підприємство-підрядник завдало шкоди територіальній громаді Кривого Рогу на суму близько 700 000 грн. Замість провести якісну реконстуркцію центрального проспекту, гроші поклали до кишені. Про це повідомили у прокуратурі Кривого Рогу.

Як йдеться у повідомленні, пррокуратурою Кривого Рогу розпочате кримінальне провадження щодо посадових осіб приватного акціонерного товариства за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Правоохоронці встановили, що між управлінням капітального будівництва міської ради та приватним акціонерним товариством укладено договір про роботи по об'єкту: «Проспект Карла Маркса, м. Кривий Ріг - реконструкція». Вартість проекту склала понад 65 млн.грн.

В ході перевірки виявлено необґрунтоване завищення вартості матеріалів, що були використані при виконанні монтажно-будівельних робіт на загальну суму майже 700 000 грн. Зокрема, за інформацією прокуратури, приватне підприємство закупило підводні світильники, драйвери і лінійні розподільники за цінами вище реальних.

Крім того, прокуратурою Кривого Рогу розпочато кримінальне провадження щодо посадових осіб управління Криворізької міської ради за ознаками кримінального злочину - службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Під час виконання робіт по об'єкту: «Проспект Карла Маркса, Кривий Ріг - реконструкція», посадові особи управління міськради не здійснювали контроль за виконанням будівельно-монтажних робіт, вартість матеріальних ресурсів і підписали акти про виконані роботи, в яких незаконно завищена фактична вартість вищевказаних матеріалів на суму 700 тис. грн.

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Кривого Рогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...