App Store Google Play

Чиновники Вілкула вкрали на реконструкції проспекту 700 тисяч

25.02.2015 15:21
Чиновники Вілкула вкрали на реконструкції проспекту 700 тисяч
Приватне підприємство-підрядник завдало шкоди територіальній громаді Кривого Рогу на суму близько 700 000 грн. Замість провести якісну реконстуркцію центрального проспекту, гроші поклали до кишені. Про це повідомили у прокуратурі Кривого Рогу.

Як йдеться у повідомленні, пррокуратурою Кривого Рогу розпочате кримінальне провадження щодо посадових осіб приватного акціонерного товариства за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Правоохоронці встановили, що між управлінням капітального будівництва міської ради та приватним акціонерним товариством укладено договір про роботи по об'єкту: «Проспект Карла Маркса, м. Кривий Ріг - реконструкція». Вартість проекту склала понад 65 млн.грн.

В ході перевірки виявлено необґрунтоване завищення вартості матеріалів, що були використані при виконанні монтажно-будівельних робіт на загальну суму майже 700 000 грн. Зокрема, за інформацією прокуратури, приватне підприємство закупило підводні світильники, драйвери і лінійні розподільники за цінами вище реальних.

Крім того, прокуратурою Кривого Рогу розпочато кримінальне провадження щодо посадових осіб управління Криворізької міської ради за ознаками кримінального злочину - службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Під час виконання робіт по об'єкту: «Проспект Карла Маркса, Кривий Ріг - реконструкція», посадові особи управління міськради не здійснювали контроль за виконанням будівельно-монтажних робіт, вартість матеріальних ресурсів і підписали акти про виконані роботи, в яких незаконно завищена фактична вартість вищевказаних матеріалів на суму 700 тис. грн.

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Кривого Рогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...