App Store Google Play

Волонтери обговорили нагальні питання

24.02.2015 16:21
Волонтери обговорили нагальні питання
Ввечері 23 лютого у «Фонді оборони країни» зібралися волонтери Дніпропетровська, щоб скоординувати свої дії на найближчий час. У нараді взяли участь голова правління Фонду Павло Хазан та радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа, а також запросили представника ОК «Південь». Обговорили кілька найгостріших питань.

Зокрема, йшлося про те, як створити єдину систему звітності в армійських підрозділах, аби волонтери могли ставити на облік все те, що вони привозять: тепловізори, бронежилети, шоломи, теплий одяг, аптечки, медичне обладнання тощо. Наразі документообіг передбачає купу паперів, проте під час війни така бюрократія є недоречною.

На думку волонтерів, усі акти прийому-передачі майна та звітність мають вміщуватися буквально на 1 сторінці А4. Саме за такою схемою працюють відповідні військові структури НАТО.

Голова правління «Фонду оборони країни» Павло Хазан разом з волонтерами пообіцяв звернутися з цього питання  із офіційним листом до Міністерства оборони України. 

Обговорили волонтери також питання забезпечення військово-польового шпиталю у Красноармійську одноразовим посудом, а також вирішення проблеми накопичення пластикового сміття.   

Ще одне питання стосувалося налагодження постачання води в армійські підрозділи. У більшості зн их є пересувні водоочисні станції, проте в них вже слід замінити вугільні фільтри та ультрафіолетові лампи, або й узагалі придбати нові.  

Під час наради також вирішили, що «Фонд оборони країни» звернеться до Облавтодору, щоб терміново првоести ямковий ремонт дороги, котра веде з Красноармійська до Дніпропетровська, адже нею постійно возять поранених з військового шпиталю. Через стан дорожнього покриття вже вийшли з ладу кілька «швидких», до того ж тряска по дорогах погано похзначається на стані поанених бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...