App Store Google Play

Волонтери обговорили нагальні питання

24.02.2015 16:21
Волонтери обговорили нагальні питання
Ввечері 23 лютого у «Фонді оборони країни» зібралися волонтери Дніпропетровська, щоб скоординувати свої дії на найближчий час. У нараді взяли участь голова правління Фонду Павло Хазан та радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа, а також запросили представника ОК «Південь». Обговорили кілька найгостріших питань.

Зокрема, йшлося про те, як створити єдину систему звітності в армійських підрозділах, аби волонтери могли ставити на облік все те, що вони привозять: тепловізори, бронежилети, шоломи, теплий одяг, аптечки, медичне обладнання тощо. Наразі документообіг передбачає купу паперів, проте під час війни така бюрократія є недоречною.

На думку волонтерів, усі акти прийому-передачі майна та звітність мають вміщуватися буквально на 1 сторінці А4. Саме за такою схемою працюють відповідні військові структури НАТО.

Голова правління «Фонду оборони країни» Павло Хазан разом з волонтерами пообіцяв звернутися з цього питання  із офіційним листом до Міністерства оборони України. 

Обговорили волонтери також питання забезпечення військово-польового шпиталю у Красноармійську одноразовим посудом, а також вирішення проблеми накопичення пластикового сміття.   

Ще одне питання стосувалося налагодження постачання води в армійські підрозділи. У більшості зн их є пересувні водоочисні станції, проте в них вже слід замінити вугільні фільтри та ультрафіолетові лампи, або й узагалі придбати нові.  

Під час наради також вирішили, що «Фонд оборони країни» звернеться до Облавтодору, щоб терміново првоести ямковий ремонт дороги, котра веде з Красноармійська до Дніпропетровська, адже нею постійно возять поранених з військового шпиталю. Через стан дорожнього покриття вже вийшли з ладу кілька «швидких», до того ж тряска по дорогах погано похзначається на стані поанених бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...