App Store Google Play

Волонтери обговорили нагальні питання

24.02.2015 16:21
Волонтери обговорили нагальні питання
Ввечері 23 лютого у «Фонді оборони країни» зібралися волонтери Дніпропетровська, щоб скоординувати свої дії на найближчий час. У нараді взяли участь голова правління Фонду Павло Хазан та радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа, а також запросили представника ОК «Південь». Обговорили кілька найгостріших питань.

Зокрема, йшлося про те, як створити єдину систему звітності в армійських підрозділах, аби волонтери могли ставити на облік все те, що вони привозять: тепловізори, бронежилети, шоломи, теплий одяг, аптечки, медичне обладнання тощо. Наразі документообіг передбачає купу паперів, проте під час війни така бюрократія є недоречною.

На думку волонтерів, усі акти прийому-передачі майна та звітність мають вміщуватися буквально на 1 сторінці А4. Саме за такою схемою працюють відповідні військові структури НАТО.

Голова правління «Фонду оборони країни» Павло Хазан разом з волонтерами пообіцяв звернутися з цього питання  із офіційним листом до Міністерства оборони України. 

Обговорили волонтери також питання забезпечення військово-польового шпиталю у Красноармійську одноразовим посудом, а також вирішення проблеми накопичення пластикового сміття.   

Ще одне питання стосувалося налагодження постачання води в армійські підрозділи. У більшості зн их є пересувні водоочисні станції, проте в них вже слід замінити вугільні фільтри та ультрафіолетові лампи, або й узагалі придбати нові.  

Під час наради також вирішили, що «Фонд оборони країни» звернеться до Облавтодору, щоб терміново првоести ямковий ремонт дороги, котра веде з Красноармійська до Дніпропетровська, адже нею постійно возять поранених з військового шпиталю. Через стан дорожнього покриття вже вийшли з ладу кілька «швидких», до того ж тряска по дорогах погано похзначається на стані поанених бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...