App Store Google Play

Віталій Купрій вимагає відставки Муженка

24.02.2015 13:34
Віталій Купрій вимагає відставки Муженка

Керівництво Генерального штабу повинне пояснити, яким чином бойовикам вдалося так швидко зайняти панівні висоти на Дебальцевському плацдармі, тоді як українська армія не закріпилася на них за кілька місяців, що призвело до відступу та втрат серед особового складу. 

 

Про це в ефірі програми «Вечірній телеекспрес» на каналі «Еспресо ТВ»  заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка, заступник голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій.

 

«В кожній війні, ще з часів Римської імперії, завжди було зрозуміло, що краще воювати з висоти і необхідно займати панівні висоти при обороні. Чому за кілька місяців жодна з панівних висот, які були в районі, не були зайняті нашими військами, не була побудована лінія оборони, замінування не було. А бойовики чомусь зайняли ці висоти за один день, зайшли через посадки і обстрілювали наших військових. Після чого вже нам потрібно було забезпечувати цей коридор і пробиватися», - зазначає Купрій.

 

Депутат переконаний, що український народ повинен знати правду і керівництво Збройних сил повинне цю правду оприлюднити.

 

Купрій також висловив занепокоєння з приводу кількості загиблих під Дебальцево, адже спочатку називалися одні цифри, а зараз вони продовжують зростати.   

 

«В Дніпропетровську в п’ятницю було 20 тіл загиблих, в Артемівську було 40 тіл загиблих, в результаті пошукових операцій ця цифра збільшувалася, мова йшла вже про сотні. Можливо, 200 людей. Для наших генералів – 200 людей сюди, 200 туди, вони виправдовують ці втрати», - підкреслив нардеп.

 

Купрій наголосив, що вимагає відставки начальника Генерального штабу Віктора Муженка.

 

«Інакше поразки на кшталт Дебальцева та Іловайська відбуватимуться знову і знову», - резюмував депутат.

 

Як відомо, 18 лютого Президент Порошенко заявив про завершення операції з виведення українських військових підрозділів з Дебальцева. За його словами, вивід військових відбувався організовано та у відповідності до розробленого раніше плану. В той же час, ЗМІ з посиланням на учасників бойових дій повідомляють, що українські війська відходили з Дебальцева хаотично та зазнали значних втрат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...