App Store Google Play

Віталій Купрій вимагає відставки Муженка

24.02.2015 13:34
Віталій Купрій вимагає відставки Муженка

Керівництво Генерального штабу повинне пояснити, яким чином бойовикам вдалося так швидко зайняти панівні висоти на Дебальцевському плацдармі, тоді як українська армія не закріпилася на них за кілька місяців, що призвело до відступу та втрат серед особового складу. 

 

Про це в ефірі програми «Вечірній телеекспрес» на каналі «Еспресо ТВ»  заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка, заступник голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій.

 

«В кожній війні, ще з часів Римської імперії, завжди було зрозуміло, що краще воювати з висоти і необхідно займати панівні висоти при обороні. Чому за кілька місяців жодна з панівних висот, які були в районі, не були зайняті нашими військами, не була побудована лінія оборони, замінування не було. А бойовики чомусь зайняли ці висоти за один день, зайшли через посадки і обстрілювали наших військових. Після чого вже нам потрібно було забезпечувати цей коридор і пробиватися», - зазначає Купрій.

 

Депутат переконаний, що український народ повинен знати правду і керівництво Збройних сил повинне цю правду оприлюднити.

 

Купрій також висловив занепокоєння з приводу кількості загиблих під Дебальцево, адже спочатку називалися одні цифри, а зараз вони продовжують зростати.   

 

«В Дніпропетровську в п’ятницю було 20 тіл загиблих, в Артемівську було 40 тіл загиблих, в результаті пошукових операцій ця цифра збільшувалася, мова йшла вже про сотні. Можливо, 200 людей. Для наших генералів – 200 людей сюди, 200 туди, вони виправдовують ці втрати», - підкреслив нардеп.

 

Купрій наголосив, що вимагає відставки начальника Генерального штабу Віктора Муженка.

 

«Інакше поразки на кшталт Дебальцева та Іловайська відбуватимуться знову і знову», - резюмував депутат.

 

Як відомо, 18 лютого Президент Порошенко заявив про завершення операції з виведення українських військових підрозділів з Дебальцева. За його словами, вивід військових відбувався організовано та у відповідності до розробленого раніше плану. В той же час, ЗМІ з посиланням на учасників бойових дій повідомляють, що українські війська відходили з Дебальцева хаотично та зазнали значних втрат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...