App Store Google Play

Полк «Дніпро-1» не визнає альтернативних штабів – Юрій Береза

19.02.2015 18:11
Полк «Дніпро-1» не визнає альтернативних штабів – Юрій Береза

Полк патрульно-постової служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» виконує накази Міністерства Внутрішніх Справ України та Верховного Головнокомандуючого, і до жодних «альтернативних штабів» не відноситься.

Про це від імені полку ‪офіційно заявив його почесний командир, народний депутат Юрій Береза на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Полк «Дніпро-1» є офіційним структурним підрозділом, який підпорядковується Міністерству Внутрішніх Справ України. Це взірцевий полк міліції, який с честю несе службу у найгарячіших точках. «Дніпро-1» тримає передній край у Пісках, а також у секторі М (Чармлик, Лебединське). Крім того ми забезпечуємо громадський спокій та правопорядок у місті Маріуполь», - йдеться в заяві Берези.

Також колишній комбат відзначає, що полк взаємодіє як з підрозділами ЗСУ, так і з Національною Гвардією України.

«І жоден не може нарікати на нашу роботу, оскільки ми знаємо свою справу і виконуємо її на найвищому рівні, завдяки професійному плануванню операцій командуванням полку і злагодженій роботі особового складу», - наголошує Юрій Береза.

Нагадаємо, вчора пізно вночі Семен Семенченко та ще кілька осіб заявили про створення «альтернативного штабу» добровольчих батальйонів, який має координувати їх зусилля та надавати «правдиву інформацію» Президенту Порошенку в обхід Генерального Штабу АТО.

Протягом 19 лютого про свою не підтримку «альтернативщиків» заявили, крім «Дніпра», батальйони «Донбас-Україна» та «Айдар».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...