App Store Google Play

Полк «Дніпро-1» не визнає альтернативних штабів – Юрій Береза

19.02.2015 18:11
Полк «Дніпро-1» не визнає альтернативних штабів – Юрій Береза

Полк патрульно-постової служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» виконує накази Міністерства Внутрішніх Справ України та Верховного Головнокомандуючого, і до жодних «альтернативних штабів» не відноситься.

Про це від імені полку ‪офіційно заявив його почесний командир, народний депутат Юрій Береза на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Полк «Дніпро-1» є офіційним структурним підрозділом, який підпорядковується Міністерству Внутрішніх Справ України. Це взірцевий полк міліції, який с честю несе службу у найгарячіших точках. «Дніпро-1» тримає передній край у Пісках, а також у секторі М (Чармлик, Лебединське). Крім того ми забезпечуємо громадський спокій та правопорядок у місті Маріуполь», - йдеться в заяві Берези.

Також колишній комбат відзначає, що полк взаємодіє як з підрозділами ЗСУ, так і з Національною Гвардією України.

«І жоден не може нарікати на нашу роботу, оскільки ми знаємо свою справу і виконуємо її на найвищому рівні, завдяки професійному плануванню операцій командуванням полку і злагодженій роботі особового складу», - наголошує Юрій Береза.

Нагадаємо, вчора пізно вночі Семен Семенченко та ще кілька осіб заявили про створення «альтернативного штабу» добровольчих батальйонів, який має координувати їх зусилля та надавати «правдиву інформацію» Президенту Порошенку в обхід Генерального Штабу АТО.

Протягом 19 лютого про свою не підтримку «альтернативщиків» заявили, крім «Дніпра», батальйони «Донбас-Україна» та «Айдар».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...