App Store Google Play

Полк «Дніпро-1» не визнає альтернативних штабів – Юрій Береза

19.02.2015 18:11
Полк «Дніпро-1» не визнає альтернативних штабів – Юрій Береза

Полк патрульно-постової служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» виконує накази Міністерства Внутрішніх Справ України та Верховного Головнокомандуючого, і до жодних «альтернативних штабів» не відноситься.

Про це від імені полку ‪офіційно заявив його почесний командир, народний депутат Юрій Береза на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Полк «Дніпро-1» є офіційним структурним підрозділом, який підпорядковується Міністерству Внутрішніх Справ України. Це взірцевий полк міліції, який с честю несе службу у найгарячіших точках. «Дніпро-1» тримає передній край у Пісках, а також у секторі М (Чармлик, Лебединське). Крім того ми забезпечуємо громадський спокій та правопорядок у місті Маріуполь», - йдеться в заяві Берези.

Також колишній комбат відзначає, що полк взаємодіє як з підрозділами ЗСУ, так і з Національною Гвардією України.

«І жоден не може нарікати на нашу роботу, оскільки ми знаємо свою справу і виконуємо її на найвищому рівні, завдяки професійному плануванню операцій командуванням полку і злагодженій роботі особового складу», - наголошує Юрій Береза.

Нагадаємо, вчора пізно вночі Семен Семенченко та ще кілька осіб заявили про створення «альтернативного штабу» добровольчих батальйонів, який має координувати їх зусилля та надавати «правдиву інформацію» Президенту Порошенку в обхід Генерального Штабу АТО.

Протягом 19 лютого про свою не підтримку «альтернативщиків» заявили, крім «Дніпра», батальйони «Донбас-Україна» та «Айдар».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...