App Store Google Play

У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher

17.02.2015 17:08
У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher
У Дніпропетровську відбулася презентація проекту Інституту масової інформації - PressWatcher. Цей ресурс призначений допомагати журналістам, які працюють в ризикованих умовах, а саме у зоні АТО. Презентувала проект регіональна представниця ІМІ Зоя Красовська.

Сайт PressWatcher було створено наприкінці 2014 року працівниками ІМІ та журналістами, які на власному досвіді знають, що таке робота у гарячих точках.

Проект являє собою поєднання бази даних та інформаційного ресурсу. За основу покладено принцип системи туристичного спостереження. Всі дані про журналістів знаходяться у закритому доступі.

«Дуже радила би, якщо не реєструватися на цьому ресурсі, то хоча би використовувати ці принципи і застосовувати ті поради, які є на цьому ресурсі, для того, аби максимально убезпечити себе в умовах роботи підвищеного ризику», - радить Зоя Красовська.

РressWatcher.org - новий проект Інституту масової інформації. Press Watcher - це база даних та інтернет-ресурс для підтримки та забезпечення безпеки журналістів, особливо тих, хто працює в умовах підвищеного ризику.

Створення сайту presswatcher.org стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...