App Store Google Play

У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher

17.02.2015 17:08
У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher
У Дніпропетровську відбулася презентація проекту Інституту масової інформації - PressWatcher. Цей ресурс призначений допомагати журналістам, які працюють в ризикованих умовах, а саме у зоні АТО. Презентувала проект регіональна представниця ІМІ Зоя Красовська.

Сайт PressWatcher було створено наприкінці 2014 року працівниками ІМІ та журналістами, які на власному досвіді знають, що таке робота у гарячих точках.

Проект являє собою поєднання бази даних та інформаційного ресурсу. За основу покладено принцип системи туристичного спостереження. Всі дані про журналістів знаходяться у закритому доступі.

«Дуже радила би, якщо не реєструватися на цьому ресурсі, то хоча би використовувати ці принципи і застосовувати ті поради, які є на цьому ресурсі, для того, аби максимально убезпечити себе в умовах роботи підвищеного ризику», - радить Зоя Красовська.

РressWatcher.org - новий проект Інституту масової інформації. Press Watcher - це база даних та інтернет-ресурс для підтримки та забезпечення безпеки журналістів, особливо тих, хто працює в умовах підвищеного ризику.

Створення сайту presswatcher.org стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...