App Store Google Play

У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher

17.02.2015 17:08
У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher
У Дніпропетровську відбулася презентація проекту Інституту масової інформації - PressWatcher. Цей ресурс призначений допомагати журналістам, які працюють в ризикованих умовах, а саме у зоні АТО. Презентувала проект регіональна представниця ІМІ Зоя Красовська.

Сайт PressWatcher було створено наприкінці 2014 року працівниками ІМІ та журналістами, які на власному досвіді знають, що таке робота у гарячих точках.

Проект являє собою поєднання бази даних та інформаційного ресурсу. За основу покладено принцип системи туристичного спостереження. Всі дані про журналістів знаходяться у закритому доступі.

«Дуже радила би, якщо не реєструватися на цьому ресурсі, то хоча би використовувати ці принципи і застосовувати ті поради, які є на цьому ресурсі, для того, аби максимально убезпечити себе в умовах роботи підвищеного ризику», - радить Зоя Красовська.

РressWatcher.org - новий проект Інституту масової інформації. Press Watcher - це база даних та інтернет-ресурс для підтримки та забезпечення безпеки журналістів, особливо тих, хто працює в умовах підвищеного ризику.

Створення сайту presswatcher.org стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...