App Store Google Play

У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher

17.02.2015 17:08
У Дніпропетровську презентували проект PressWatcher
У Дніпропетровську відбулася презентація проекту Інституту масової інформації - PressWatcher. Цей ресурс призначений допомагати журналістам, які працюють в ризикованих умовах, а саме у зоні АТО. Презентувала проект регіональна представниця ІМІ Зоя Красовська.

Сайт PressWatcher було створено наприкінці 2014 року працівниками ІМІ та журналістами, які на власному досвіді знають, що таке робота у гарячих точках.

Проект являє собою поєднання бази даних та інформаційного ресурсу. За основу покладено принцип системи туристичного спостереження. Всі дані про журналістів знаходяться у закритому доступі.

«Дуже радила би, якщо не реєструватися на цьому ресурсі, то хоча би використовувати ці принципи і застосовувати ті поради, які є на цьому ресурсі, для того, аби максимально убезпечити себе в умовах роботи підвищеного ризику», - радить Зоя Красовська.

РressWatcher.org - новий проект Інституту масової інформації. Press Watcher - це база даних та інтернет-ресурс для підтримки та забезпечення безпеки журналістів, особливо тих, хто працює в умовах підвищеного ризику.

Створення сайту presswatcher.org стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...