App Store Google Play

У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

16.02.2015 21:00
У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

Національний банк в січні видав "Приватбанку" чергові транші стабілізаційного кредиту на загальну суму 2,38 млрд гривень.
Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як зазначається, кредити строком понад 30 календарних днів від Національного банку в січні отримали два банки України в обсязі 2,9 млрд гривень.

Зокрема, чергові транші стабілізаційного кредиту отримав ПАТ КБ "Приватбанк" на загальну суму 2,38 млрд гривень, рішення щодо якого було прийняте правлінням Національного банку ще 4 грудня 2014 року.

"У грудні 2014 року банк відповідно до зазначеного рішення вже отримав 850 млн гривень. Надання кредиту відбувається частинами в сумах, співставних з обсягами зменшення коштів фізичних осіб у періодах, що передували даті надання чергового траншу", - йдеться у повідомленні.

До того ж, у січні 2015 року до Національного банку відповідно до законодавства звернувся Фонд гарантування вкладів фізичних осіб України, якому було надано кредит на суму 400 млн гривень.

"Загальний обсяг заборгованості за зазначеними кредитами зріс у січні поточного року на 1,26 млрд гривень і станом на 1 грудня 2015 року становив 120,4 млрд гривень. У січні НБУ надав банкам України та Фонду гарантування вкладів кредитів на суму 13,17 млрд гривень, а обсяг повернення раніше наданих кредитів становив 11,91 млрд гривень", - повідомляє прес-служба.

Економічна правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...