App Store Google Play

У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

16.02.2015 21:00
У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

Національний банк в січні видав "Приватбанку" чергові транші стабілізаційного кредиту на загальну суму 2,38 млрд гривень.
Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як зазначається, кредити строком понад 30 календарних днів від Національного банку в січні отримали два банки України в обсязі 2,9 млрд гривень.

Зокрема, чергові транші стабілізаційного кредиту отримав ПАТ КБ "Приватбанк" на загальну суму 2,38 млрд гривень, рішення щодо якого було прийняте правлінням Національного банку ще 4 грудня 2014 року.

"У грудні 2014 року банк відповідно до зазначеного рішення вже отримав 850 млн гривень. Надання кредиту відбувається частинами в сумах, співставних з обсягами зменшення коштів фізичних осіб у періодах, що передували даті надання чергового траншу", - йдеться у повідомленні.

До того ж, у січні 2015 року до Національного банку відповідно до законодавства звернувся Фонд гарантування вкладів фізичних осіб України, якому було надано кредит на суму 400 млн гривень.

"Загальний обсяг заборгованості за зазначеними кредитами зріс у січні поточного року на 1,26 млрд гривень і станом на 1 грудня 2015 року становив 120,4 млрд гривень. У січні НБУ надав банкам України та Фонду гарантування вкладів кредитів на суму 13,17 млрд гривень, а обсяг повернення раніше наданих кредитів становив 11,91 млрд гривень", - повідомляє прес-служба.

Економічна правдаHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...