App Store Google Play

У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

16.02.2015 21:00
У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

Національний банк в січні видав "Приватбанку" чергові транші стабілізаційного кредиту на загальну суму 2,38 млрд гривень.
Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як зазначається, кредити строком понад 30 календарних днів від Національного банку в січні отримали два банки України в обсязі 2,9 млрд гривень.

Зокрема, чергові транші стабілізаційного кредиту отримав ПАТ КБ "Приватбанк" на загальну суму 2,38 млрд гривень, рішення щодо якого було прийняте правлінням Національного банку ще 4 грудня 2014 року.

"У грудні 2014 року банк відповідно до зазначеного рішення вже отримав 850 млн гривень. Надання кредиту відбувається частинами в сумах, співставних з обсягами зменшення коштів фізичних осіб у періодах, що передували даті надання чергового траншу", - йдеться у повідомленні.

До того ж, у січні 2015 року до Національного банку відповідно до законодавства звернувся Фонд гарантування вкладів фізичних осіб України, якому було надано кредит на суму 400 млн гривень.

"Загальний обсяг заборгованості за зазначеними кредитами зріс у січні поточного року на 1,26 млрд гривень і станом на 1 грудня 2015 року становив 120,4 млрд гривень. У січні НБУ надав банкам України та Фонду гарантування вкладів кредитів на суму 13,17 млрд гривень, а обсяг повернення раніше наданих кредитів становив 11,91 млрд гривень", - повідомляє прес-служба.

Економічна правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....