App Store Google Play

У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

16.02.2015 21:00
У січні банк Коломойського отримав 2,38 мільярда рефінансування

Національний банк в січні видав "Приватбанку" чергові транші стабілізаційного кредиту на загальну суму 2,38 млрд гривень.
Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як зазначається, кредити строком понад 30 календарних днів від Національного банку в січні отримали два банки України в обсязі 2,9 млрд гривень.

Зокрема, чергові транші стабілізаційного кредиту отримав ПАТ КБ "Приватбанк" на загальну суму 2,38 млрд гривень, рішення щодо якого було прийняте правлінням Національного банку ще 4 грудня 2014 року.

"У грудні 2014 року банк відповідно до зазначеного рішення вже отримав 850 млн гривень. Надання кредиту відбувається частинами в сумах, співставних з обсягами зменшення коштів фізичних осіб у періодах, що передували даті надання чергового траншу", - йдеться у повідомленні.

До того ж, у січні 2015 року до Національного банку відповідно до законодавства звернувся Фонд гарантування вкладів фізичних осіб України, якому було надано кредит на суму 400 млн гривень.

"Загальний обсяг заборгованості за зазначеними кредитами зріс у січні поточного року на 1,26 млрд гривень і станом на 1 грудня 2015 року становив 120,4 млрд гривень. У січні НБУ надав банкам України та Фонду гарантування вкладів кредитів на суму 13,17 млрд гривень, а обсяг повернення раніше наданих кредитів становив 11,91 млрд гривень", - повідомляє прес-служба.

Економічна правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...