App Store Google Play

На ринку праці новий тренд: в IT-сфері прагне працювати все більше людей

14.02.2015 13:48
На ринку праці новий тренд: в IT-сфері прагне працювати все більше людей
Мрія про високий рівень заробітньої плати, комфортний офіс, престижну роботу змушують колишніх менеджерів записуватись на курси розробників та тестувальників. Втім, на велику заробітну плату в IT-сфері можуть розраховувати лише досвідчені спеціалісти зі складним комплексом знань та навичок. Претендентам знадобиться не менш ніж 5-річний досвід, впевнені знання англійської мови та постійна самоосвіта і професійне самовдосконалення.
 

Спеціалістів у сфері інформаційних технологій сьогодні справедливо вважають найбільш затребуваними і високооплачуваними. Яких співробітників шукають зараз роботодавці та якими навичками слід володіти, щоб отримати роботу в IT-галузі, — про це в ТОП-5 вакансій від Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Сьогодні IT-індустрія більш стабільна, якщо порівнювати з іншими галузями. Найбільш впевнено себе почувають ті компанії, які працюють з іноземними замовниками. Однак не зважаючи на стабільно високу конкуренцію пошукачів за робочі місця в інших галузях, в сфері інформаційних технологій постійно фіксується брак висококваліфікованих кадрів.

Зараз на кадровому порталі HeadHunter Україна розміщені понад 500 вакансій для спеціалістів-комп'ютерників. Найчастіше українські компанії шукають спеціалістів із досвідом від 5 років і високим рівнем знання англійської мови. Проте спеціаліст будь-якого рівня навичок і досвіду має всі шанси знайти бажану роботу. Міжнародний кадровий портал hh.ua підготував перелік найцікавіших вакансій для комп'ютерників.

IT-спеціаліста зі знанням апаратної і програмної частини серверного і мережевого обладнання запрошує до своєї команди компанія ITSG. Основні вимоги: практичний досвід у цьому напрямку від 5 років, навички адміністрування серверів на базі операційних систем MS Windows Server 2003/2008/2012, а також Unix, адміністрування термінальних серверів і побудова VPN-мереж на програмних і апаратних рівнях. Окрім зарплати від 7 000 до 12 000 грн, компанія пропонує можливість постійного навчання і професійного розвитку, а також прогресивне підвищення матеріальної винагороди і кар’єрне зростання після успішних результатів.

Аутсорсинговій компанії INTRO PRO, що займається розробкою програмного забезпечення і швидко розвивається, потрібен System Engineer – Test Environment Management. Перевагу матимуть кандидати з досвідом роботи з J2EE-додатками, web-додатками, SOA/web-сервісами і мобільними платформами, а також впевненими навичками адміністрування Linux і практичним досвідом роботи із серверами додатків (наприклад, Oracle WebLogic, WebSphere, JBoss, Tomcat). Великим плюсом для кандидата на заміщення вакантної посади буде досвід роботи у провідних технічних командах, а також навички програмування. Компанія пропонує конкурентну заробітну платню і кар’єрне зростання, а також освіту в IntroPro Академії, ділові поїздки до США та ЄС. Спеціальним бонусом будуть безкоштовні уроки англійської мови, медичне страхування і абонемент до тренажерної зали.

Для спеціалістів із високою самоорганізованістю, умінням працювати в динамічному темпі, але водночас керувати своїм часом, із бажанням працювати віддалено і бути частиною команди однодумців із різних країн, відкрита вакансія PHP Programmer у компанії Web Scribble Solutions, Inc. Кандидати на цю посаду повинні бути професіоналами PHP-програмування, володіти знаннями в MySQL і Linux, мати досвід роботи з (X) HTML, Javascript / jQuery / Ajax, Git, а також володіти на достатньо високому рівні письмовою і усною англійською мовою. У відповідь компанія готова запропонувати роботу мрії, можливість для реалізації творчих здібностей, а також заробітну платню від 1 000 до 1 500 USD.

Для здійснення ІТ-підтримки співробітників і офісів компанії, розробки і запровадження ІТ-процедур, а також поліпшення існуючих комп'ютерних систем до міжнародної мережі магазинів потрібен IT support specialist. Основні вимоги до пошукачів — вища профільна освіта, як мінімум 2 роки на аналогічній позиції, досвід підтримки або надання послуг help desk, а також високі комунікативні навички. Пошукачам обіцяють конкурентний рівень заробітної платні, програму навчання і перспективи зростання.

Спеціалістам із високими запитами до бажаної заробітної платні, але й із потужним рівнем знань програмування на Magento, підійде вакансія PHP (Magento) Developer / Програміст у київському офісі канадсько-американської компанії. Роботодавець зацікавлений у привабленні спеціалістів високого рівня, тому готовий допомогти з переїздом до Києва. Претенденти на вакансію повинні на професійному рівні розуміти логіку того, як працює кеш та індекси/атрибути Magento, а також розбиратися у принципах OOP/MVC, мати досвід web-розробки від двох років і високий рівень знань MySQL/Percona. Компанія гарантує заробітну платню, прив'язану до курсу долара, у розмірі 2 500 USD (Mid-level) — 4 000 USD (Senior-level). Крім цього, співробітник буде мати гнучкий графік і працюватиме над цікавими проектами з відомими американськими компаніями. Також передбачені оплачувані курси підвищення кваліфікації, хороший соціальний пакет, безкоштовні обіди і бонуси за проекти, запропоновані співробітником.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...