App Store Google Play

На ринку праці новий тренд: в IT-сфері прагне працювати все більше людей

14.02.2015 13:48
На ринку праці новий тренд: в IT-сфері прагне працювати все більше людей
Мрія про високий рівень заробітньої плати, комфортний офіс, престижну роботу змушують колишніх менеджерів записуватись на курси розробників та тестувальників. Втім, на велику заробітну плату в IT-сфері можуть розраховувати лише досвідчені спеціалісти зі складним комплексом знань та навичок. Претендентам знадобиться не менш ніж 5-річний досвід, впевнені знання англійської мови та постійна самоосвіта і професійне самовдосконалення.
 

Спеціалістів у сфері інформаційних технологій сьогодні справедливо вважають найбільш затребуваними і високооплачуваними. Яких співробітників шукають зараз роботодавці та якими навичками слід володіти, щоб отримати роботу в IT-галузі, — про це в ТОП-5 вакансій від Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Сьогодні IT-індустрія більш стабільна, якщо порівнювати з іншими галузями. Найбільш впевнено себе почувають ті компанії, які працюють з іноземними замовниками. Однак не зважаючи на стабільно високу конкуренцію пошукачів за робочі місця в інших галузях, в сфері інформаційних технологій постійно фіксується брак висококваліфікованих кадрів.

Зараз на кадровому порталі HeadHunter Україна розміщені понад 500 вакансій для спеціалістів-комп'ютерників. Найчастіше українські компанії шукають спеціалістів із досвідом від 5 років і високим рівнем знання англійської мови. Проте спеціаліст будь-якого рівня навичок і досвіду має всі шанси знайти бажану роботу. Міжнародний кадровий портал hh.ua підготував перелік найцікавіших вакансій для комп'ютерників.

IT-спеціаліста зі знанням апаратної і програмної частини серверного і мережевого обладнання запрошує до своєї команди компанія ITSG. Основні вимоги: практичний досвід у цьому напрямку від 5 років, навички адміністрування серверів на базі операційних систем MS Windows Server 2003/2008/2012, а також Unix, адміністрування термінальних серверів і побудова VPN-мереж на програмних і апаратних рівнях. Окрім зарплати від 7 000 до 12 000 грн, компанія пропонує можливість постійного навчання і професійного розвитку, а також прогресивне підвищення матеріальної винагороди і кар’єрне зростання після успішних результатів.

Аутсорсинговій компанії INTRO PRO, що займається розробкою програмного забезпечення і швидко розвивається, потрібен System Engineer – Test Environment Management. Перевагу матимуть кандидати з досвідом роботи з J2EE-додатками, web-додатками, SOA/web-сервісами і мобільними платформами, а також впевненими навичками адміністрування Linux і практичним досвідом роботи із серверами додатків (наприклад, Oracle WebLogic, WebSphere, JBoss, Tomcat). Великим плюсом для кандидата на заміщення вакантної посади буде досвід роботи у провідних технічних командах, а також навички програмування. Компанія пропонує конкурентну заробітну платню і кар’єрне зростання, а також освіту в IntroPro Академії, ділові поїздки до США та ЄС. Спеціальним бонусом будуть безкоштовні уроки англійської мови, медичне страхування і абонемент до тренажерної зали.

Для спеціалістів із високою самоорганізованістю, умінням працювати в динамічному темпі, але водночас керувати своїм часом, із бажанням працювати віддалено і бути частиною команди однодумців із різних країн, відкрита вакансія PHP Programmer у компанії Web Scribble Solutions, Inc. Кандидати на цю посаду повинні бути професіоналами PHP-програмування, володіти знаннями в MySQL і Linux, мати досвід роботи з (X) HTML, Javascript / jQuery / Ajax, Git, а також володіти на достатньо високому рівні письмовою і усною англійською мовою. У відповідь компанія готова запропонувати роботу мрії, можливість для реалізації творчих здібностей, а також заробітну платню від 1 000 до 1 500 USD.

Для здійснення ІТ-підтримки співробітників і офісів компанії, розробки і запровадження ІТ-процедур, а також поліпшення існуючих комп'ютерних систем до міжнародної мережі магазинів потрібен IT support specialist. Основні вимоги до пошукачів — вища профільна освіта, як мінімум 2 роки на аналогічній позиції, досвід підтримки або надання послуг help desk, а також високі комунікативні навички. Пошукачам обіцяють конкурентний рівень заробітної платні, програму навчання і перспективи зростання.

Спеціалістам із високими запитами до бажаної заробітної платні, але й із потужним рівнем знань програмування на Magento, підійде вакансія PHP (Magento) Developer / Програміст у київському офісі канадсько-американської компанії. Роботодавець зацікавлений у привабленні спеціалістів високого рівня, тому готовий допомогти з переїздом до Києва. Претенденти на вакансію повинні на професійному рівні розуміти логіку того, як працює кеш та індекси/атрибути Magento, а також розбиратися у принципах OOP/MVC, мати досвід web-розробки від двох років і високий рівень знань MySQL/Percona. Компанія гарантує заробітну платню, прив'язану до курсу долара, у розмірі 2 500 USD (Mid-level) — 4 000 USD (Senior-level). Крім цього, співробітник буде мати гнучкий графік і працюватиме над цікавими проектами з відомими американськими компаніями. Також передбачені оплачувані курси підвищення кваліфікації, хороший соціальний пакет, безкоштовні обіди і бонуси за проекти, запропоновані співробітником.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...