App Store Google Play

Купрій вимагає звільнити керівника Апарату ВР за маніпуляції

14.02.2015 14:58
Купрій вимагає звільнити керівника Апарату ВР за маніпуляції
Народний депутат Віталій Купрій вимагає від голови ВРУ Володимира Гройсмана винести на розгляд парламенту питання щодо звільнення керівника Апарату ВРУ Валентина Зайчука за неналежне виконання ним службових обов'язків. Про це йдеться в депутатському зверненні Купрія від 13 лютого.


За словами депутата, приводом для звернення до Голови ВРУ стала ситуація із порушенням порядку реєстрації законопроектів щодо соціального захисту добровольців, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.


Купрій пояснив, що 27 листопада 2014 року він разом з лідером «Правого сектору» Дмитром Ярошем та іншими депутатами зареєстрував законопроект щодо гарантій соціального захисту осіб, які добровільно захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України №1056.


З іншого боку, 30 грудня 2014 року було зареєстровано аналогічний проект закону Третьякова О.Ю. та інших депутатів під №1688. Зазначена реєстрація відбулась з порушенням вимог Регламенту ВРУ і заблокувала надання соціальних гарантій добровольцям, які саме в цей час воюють з ворогом ціною власного життя і здоров'я .


«Ініціатива Третьякова стосується лише тих, хто повернувся з АТО, тобто ветеранів. А наш законопроект регулює ширше коло відносин. Він стосується не тільки ветеранів, а й добровольців, військовозобов'язаних і резервістів, які саме зараз беруть участь в АТО», - зауважив Віталій Купрій.


Народний депутат додає, що як показує практика, якщо законопроект Третьякова буде проголосований в цілому, тоді в парламенті не вистачить голосів для ухвалення більш важливої законодавчої ініціативи, яка вже сьогодні матеріально та морально підтримає бойовий дух наших бійців та їх родин.


Такі порушення вже стали системними. Всі ми пам'ятаємо безпрецедентну ситуацію з реєстрації та навіть прийняття в першому читанні двох фактично альтернативних законопроектів по судовій реформі.


«Відповідальним за неналежну організацію роботи ВРУ є керівник її Апарату пан Зайчук. Він займає цю посаду ще з 2002 року та працював під час перебування при владі політичних сил, що скомпрометували себе», - зазначає парламентар.


Купрій також додав, що за інформацією інших народних депутатів, Зайчук часто діє всупереч інтересам служби на користь певним політичним силам та їх лідерам. Крім того, депутат просить голову ВРУ ознайомитися з публікаціями в ЗМІ, де йдеться про численні правопорушення з боку Зайчука, серед яких - махінації з земельними ділянками та утиски свободи слова.


«Наразі суспільство вимагає змін, які необхідно провести і у Верховній Раді. Ефективні реформи неможливі без обрання нового прогресивного та демократичного керівника її Апарату», - резюмував депутат.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...