App Store Google Play

«Натоліч» презентує новий кліп «Текіла»

13.02.2015 09:25
«Натоліч» презентує новий кліп «Текіла»

Дніпропетровський гурт «Натоліч» офіційно запросив всіх на презентацію свого нового кліпу «Текіла».  Прем`єра, якого відбудеться 21 лютого у концертному залі «Підпілля Махно». Наразі кліп знаходиться у стадії постпродакшену.

 

– Ідея  «Текіли» – переслідування власної мрії. Сценарій кліпу був придуманий ще у жовтні 2013 року, а от зйомки тривали 3 місяці, – говорить режисер Олексій Тараненко. – Організаційні питання зайняли багато часу. Отримання дозволу для знімання кліпу у електричках, на даху та інших місцях – процедура довга. Але за жодну використану локацію (а їх було понад десять) грошей не просили.

 

– В сюжеті нового кліпу досить цікава історія, але не будемо відразу розкривати всіх таємниць, – інтригує  представник гурту постпродакшену Андрій Алексенко. – Але найцікавішими моментами були зйомки на їх концерті і сцени з людьми. Коли знімали останню сцену в електричці, люди взагалі не розуміли, що відбувається. А декілька туристів знімали  на телефони з різних боків все, що відбувається навколо нас.

           

Самі ж учасники гурту «Натоліч» не скривають власних вражень щодо зробленої роботи. Хлопці певні: настрій був хороший, і можливо, він передасться і глядачам, бо знімальний процес був дуже цікавим, а зйомки проводилися синхронно та екстремально.

 

– У мене так склалося в житті, що дівчата часто асоціюються зі шкідливими звичками: вони дуже приємні, але для організму бувають шкідливі. В нашому кліпі дівчина асоціюється з текілою. Начебто п'янієш, а вранці погано. Мені здається, що це життєве порівняння. Але не подумайте, я не пропагую алкоголь, зізнається учасник гурту «Натоліч» Костянтин Рафальський.  

 

– Це наш другий кліп, тому подібний досвід вже є. Подібний досвід зйомок кліпу в нас вже є. Хоча вони зовсім різні. І за часом знімання теж, – зауважує учасник гурту «Натоліч» Денис Рейс. – Протягом усіх зйомок ми відчували себе дуже комфортно. У режисера є бачення, яке він нам чітко пояснив, тому камери ми не соромилися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....