App Store Google Play

Мінські домовленості спрямовані проти добровольчих батальйонів?

12.02.2015 14:37
Мінські домовленості спрямовані проти добровольчих батальйонів?

Пункт 10 Мінського документу передбачає роззброєння всіх незаконних груп, пише на своїй сторінці в соціальній мережі народний депутат Андрій Денисенко. На його думку, цей пункт вдарить не настільки по банд формуваннях терористів, скільки по добровольчих батальйонах, зокрема, ДУК Правого сектору.

«Оскільки формування російських найманців проходять за законом про «особливий статус» Лугандону і їх пропонують легалізувати як "народну міліцію", очевидно, що ця теза відкрито і адресно спрямована проти збройних добровольчих формувань Правого сектору», - пише Денисенко.

На думку народного депутата, ліквідація ПС, як і добровольчих батальйонів, може забезпечити виведення російських військ із Донбасу є «трагічним самообманом» і може привести до фатальних наслідків як на фронті, так і всередині країни.

«Вважаю, що збройні формування Правого сектору слід не ліквідовувати, збурюючи незадоволення суспільства на радість Путіну, а легалізовувати і включати в систему державної безпеки, підпорядковуючи безпосередньо Президенту як Верховному головнокомандувачу», - бачить вихід із ситуації Денисенко.

Аби прояснити цей момент для себе і суспільства, депутат спрямував звернення до Президента з проханням роз'яснити, чи є Добровольчий український корпус та інші підрозділи ПС, які зі зброєю в руках боронять незалежність та територіальну цілісність України від агресії російських окупантів, тими «незаконними групами», які підлягають роззброєнню згідно п.10 Мінського документу від 12 лютого.

«Хочу нагадати пану Порошенку, а також всім колегам-депутатам, що без ратифікації парламентом підписаний в Мінську документ - не більше, ніж декларація про наміри. І взагалі не варто забувати нікчемності Мінську-1 та ціни будь-яких договорів з Росією. Хочеш миру - готуйся до війни. Хочеш миру із Росією – воюй», - резюмує депутат від Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....