App Store Google Play

Віталій Купрій подав скаргу до суду на Генпрокуратуру у справі Гонгадзе

10.02.2015 16:51
Віталій Купрій подав скаргу до суду на Генпрокуратуру у справі Гонгадзе

Народний депутат від фракції БПП, представник потерпілого журналіста Олексія Подольського у судовому процесі по справі Гонгадзе Віталій Купрій подав до суду скаргу на бездіяльність Генпрокуратури у зазначеній справі.

Про це повідомив сам нардеп після зустрічі з представниками Ради Європи та міжнародних правозахисних організацій, на якій обговорювався хід справи Гонгадзе.

«Те, що у фальсифікації справи замішані прокурори та судді, підтверджує факт невнесення ГПУ відомостей про злочин проти правосуддя. Ще 5 лютого я направив відповідну заяву Генеральному прокурору. Проте, порушення вимог ст. 214 КПК України, вона не була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тож я був змушений подати скаргу до суду на бездіяльність Генпрокуратури», - заявив Купрій.

На зустрічі з Купрієм, зокрема, були присутні директор з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістос Джакомопулос, спеціальний радник генерального секретаря Ради Європи по Україні, голова офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовскі та менеджер проекту «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» Кетеван Цсхомелідзе.

Під час зустрічі Купрій також зазначив, що відкрите слухання справи Гонгадзе, якого вдалося добитися народним депутатам, дає можливість спостерігати численні порушення законодавства з боку прокурорів та суддів.

Депутат звернувся до представників міжнародних організацій з закликом долучитися до процесу у справі Гонгадзе у якості спостерігачів, так як, на його думку, це сприятиме об'єктивному розгляду справи.

Сьогодні перед затвердженням Верховною Радою на посаді Генерального прокурора Віктора Шокіна він публічно пообіцяв, що надасть справі Гонгадзе "друге дихання" і зробить все можливе для об'єктивного розслідування та вирішення цієї справи в суді.

Нагадаємо, раніше представник потерпілого у справі Гонгадзе журналіста Олексія Подольського Віталій Купрій звинуватив суддів Апеляційного суду Києва, які розглядають апеляційну скаргу Пукача на вирок Печерського районного суду Києва, у підготовці до вчинення злочину - винесення ними завідомо неправосудного вироку суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...