App Store Google Play

Віталій Купрій подав скаргу до суду на Генпрокуратуру у справі Гонгадзе

10.02.2015 16:51
Віталій Купрій подав скаргу до суду на Генпрокуратуру у справі Гонгадзе

Народний депутат від фракції БПП, представник потерпілого журналіста Олексія Подольського у судовому процесі по справі Гонгадзе Віталій Купрій подав до суду скаргу на бездіяльність Генпрокуратури у зазначеній справі.

Про це повідомив сам нардеп після зустрічі з представниками Ради Європи та міжнародних правозахисних організацій, на якій обговорювався хід справи Гонгадзе.

«Те, що у фальсифікації справи замішані прокурори та судді, підтверджує факт невнесення ГПУ відомостей про злочин проти правосуддя. Ще 5 лютого я направив відповідну заяву Генеральному прокурору. Проте, порушення вимог ст. 214 КПК України, вона не була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тож я був змушений подати скаргу до суду на бездіяльність Генпрокуратури», - заявив Купрій.

На зустрічі з Купрієм, зокрема, були присутні директор з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістос Джакомопулос, спеціальний радник генерального секретаря Ради Європи по Україні, голова офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовскі та менеджер проекту «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» Кетеван Цсхомелідзе.

Під час зустрічі Купрій також зазначив, що відкрите слухання справи Гонгадзе, якого вдалося добитися народним депутатам, дає можливість спостерігати численні порушення законодавства з боку прокурорів та суддів.

Депутат звернувся до представників міжнародних організацій з закликом долучитися до процесу у справі Гонгадзе у якості спостерігачів, так як, на його думку, це сприятиме об'єктивному розгляду справи.

Сьогодні перед затвердженням Верховною Радою на посаді Генерального прокурора Віктора Шокіна він публічно пообіцяв, що надасть справі Гонгадзе "друге дихання" і зробить все можливе для об'єктивного розслідування та вирішення цієї справи в суді.

Нагадаємо, раніше представник потерпілого у справі Гонгадзе журналіста Олексія Подольського Віталій Купрій звинуватив суддів Апеляційного суду Києва, які розглядають апеляційну скаргу Пукача на вирок Печерського районного суду Києва, у підготовці до вчинення злочину - винесення ними завідомо неправосудного вироку суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....