App Store Google Play

Дніпропетровські радикали вимагають термінової люстрації в СБУ

10.02.2015 16:28
Дніпропетровські радикали вимагають термінової люстрації в СБУ

10 лютого в Дніпропетровську активісти Радикальної партії Олега Ляшка пікетували будівлю Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону з вимогою прискорити розгляд кримінального провадження за ст. 368 КК (одержання хабара) стосовно начальника відділу по боротьбі з кіберзлочинністю УСБУ в Дніпропетровської області Олександра Клімчука, відкрите Військовою прокуратурою ще в 2014 році.

«Чи став пан Клімчук жити по-новому після відкриття кримінального провадження? Чи поїхав він добровольцем в зону АТО, щоб кров'ю змити ганьбу, як того вимагає честь офіцера? Ні, він продовжує займати все ту ж посаду. Тобто ця людина із заплямованою репутацією продовжує стояти щитом між чесними громадянами і сепаратистами, які вільно почуваються на просторах інтернету. РПЛ вимагає негайного відсторонення його від займаної посади до закінчення слідства. Адже як можна довіряти безпеку країни брудним рукам!?», - заявив член бюро Дніпропетровського територіального відділення РПЛ Олексій Цаценко.

Активісти планували зустрітися з керівником Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного військового округу Романом Резніченко і передати йому свої вимоги у письмовому вигляді. Однак ворота виявилися зачиненими і до мітингувальників ніхто виходити не збирався. Працівники прокуратури юрмилися у дворі і знімали те, що відбувалося за парканом на мобільні телефони з вікон, однак спілкуватися з людьми ніхто не хотів. Зрештою в будівлю пропустили тільки трьох представників мітингувальників. Журналістам вхід був заборонений.

Як повідомив активіст РПЛ Сергій Білий, який брав участь у переговорах, Роман Різниченко пообіцяв, що найближчим часом, буквально протягом місяця, Олександру Клімчуку буде винесено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, після чого він буде відсторонений від посади.

«Ми дуже сподіваємося, що ця обіцянка буде виконана. Ніхто з нас не хоче, щоб сепаратизм поширювався по Україні. А щоб цього не сталося, потрібно бути пильними, не допускати розвалу країни зсередини, потрібно, щоб боротьбою з сепаратизмом, у тому числі в мережі Інтернет, займалися справжні професіонали і патріоти, чесні і віддані своїй справі люди. Щитом держави не повинні залишатися заплямовані люди, перевертні, які робили успішну кар'єру за часів Януковича, розвалючи зсередини систему державної безпеки, які робили Україну беззахисною перед зовнішньою агресією. Кров Небесної Сотні й тисяч жертв конфлікту на Донбасі покриває їх руки!», - зазначив активіст РПЛ Андрій Кондаков.

РПЛ вимагає негайно звільнити Олександра Климчука з посади, припинити затягування слідства і розглянути причетність даної особи до сепаратизму. Україна варта того, щоб її захищали чесні люди, справжні патріоти і фахівці своєї справи, а не бандити в елегантних краватках! Листи з вимогами РПЛ були спрямовані також Президенту України, в.о. Генерального Прокурора та голові Служби безпеки України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...