App Store Google Play

Дніпропетровська лікарня отримала гуманітарну для поранених

10.02.2015 19:44
Дніпропетровська лікарня отримала гуманітарну для поранених

10 лютого Галина Андрійців, представник громадської організації «Українсько-європейська перспектива»  (Прага, Чехія) та група дніпропетровських депутатів привезли до 6тої міської лікарні цілу вантажівку цінних та корисних речей. Адже саме тут проходять реабілітацію близько сотні поранених вояків із зони АТО. Загальна вартість подарунків від німецької компанії - понад 0,5 млн крон (18 тис євро).

За словами Галини Андрійців, вони привезли матеріали для операційних: шовний матеріал, скальпелі, катетери, затискачі, рукавички.

«Ця допомога прийшла сюди таким чином - ми познайомилися з українськими військовими, які проходили лікування в Польщі, і хлопці з нами зв'язалися і сказали, що будуть в Празі один день. З тих пір ми пообіцяли один одному, що будемо підтримувати контакт, будемо з ними на зв'язку і будемо допомагати. Вони були в грудні і відтоді ми відправляли спорядження для добровольчих батальйонів, для нацгвардії, 93 бригади, 25 бригади ВДВ. Це вже наш другий гуманітарний проект. Перший - це була допомога Майдану, а з березня місяця ми допомагаємо військовим. Знайомі в Празі написали, що потрібна допомога госпіталю і 6 лікарні. Це наша перша поїздка сюди, не остання, обіцяємо і надалі допомагати. Домовилися і з волонтерами, і з лікарнею, що конкретно потрібно по факту, я буду звертатися в різні установи в Чехії, аби нам надали допомогу - це, що стосується медичних установ, а що стосується бійців, ми їм будемо теж допомагати», - розповіла Дніпрограду чеська волонтерка.

Вона також дякувала українцям, які забезпечили зустріч, супровід та доставку вантажу до лікарні, а саме місцевим депутатам Геннадію Бутенку, Сергію Сусловичу та Дмитру Грищеву.

Представник волонтерського центру 6 міської лікарні Олександр Печериця щиро подякував як чеським волонтерам, так і місцевим помічникам, які не полишили поранених і не готову до прийому такої кількості важких хворих лікарню.

«За півроку існування волонтерського центру 6 міської лікарні через неї пройшло більше 500 поранених бійців, яким була надана медична допомога. Хотів би подякувати волонтерам Дніпропетровська за допомогу, яку вони надають нашим хлопцям і нашому центру. Особлива подяка Геннадію Бутенку, до якого звернулися безпосередньо. Він допоміг організувати допомогу з Чехії. Ми вдячні і нашим чеським друзям. Сподіваюся на подальшу співпрацю», - не приховував своєї вдячності пан Печериця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...