App Store Google Play

ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки

07.02.2015 21:02
ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки
Так звана "народна рада ДНР" сьогодні прийняла меморандум, яким проголошує свою терористичну організацію правонаступницею "Донецько-Криворізької Республіки", вперше проголошеної більшовиками в 1918 році, повідомляє Лівий беріг.

Сепаратисти вважають, що "Донецько-Криворізька республіка" не припиняла свого існування, всупереч ліквідації Радою оборони РРФСР в 1919 році.

У заяві також підкреслюється обсяг територій, на які претендує ДНР: це "території Харківської та Катеринославської губерній, Криворіжжя Херсонської губернії, частина повітів Таврійської губернії та промислові райони області Війська донського".

Свій "меморандум" терористи обґрунтовують принципами міжнародного права, втіленими в Статуті Організації Об'єднаних Націй і результатами ніким не визнаного "референдуму" 11 травня 2014.

Як відомо, Донецько-Криворізька Радянська Республіка - радянська республіка у складі РРФСР, створена більшовиками на території Донецько-Криворізького басейну на противагу Українській Народній Республіці. 17 лютого 1919 освіту ДКРР було ліквідовано. Очолював ДКРР більшовик Артем (Федір Сергєєв).

На диво, "прозріння" терористів співпало зі згадкою заступником губернатора Дніпропетровщини Геннадієм Корбаном книжки про історію ДКРР, яку до цього жоден з них не читав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...