App Store Google Play

ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки

07.02.2015 21:02
ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки
Так звана "народна рада ДНР" сьогодні прийняла меморандум, яким проголошує свою терористичну організацію правонаступницею "Донецько-Криворізької Республіки", вперше проголошеної більшовиками в 1918 році, повідомляє Лівий беріг.

Сепаратисти вважають, що "Донецько-Криворізька республіка" не припиняла свого існування, всупереч ліквідації Радою оборони РРФСР в 1919 році.

У заяві також підкреслюється обсяг територій, на які претендує ДНР: це "території Харківської та Катеринославської губерній, Криворіжжя Херсонської губернії, частина повітів Таврійської губернії та промислові райони області Війська донського".

Свій "меморандум" терористи обґрунтовують принципами міжнародного права, втіленими в Статуті Організації Об'єднаних Націй і результатами ніким не визнаного "референдуму" 11 травня 2014.

Як відомо, Донецько-Криворізька Радянська Республіка - радянська республіка у складі РРФСР, створена більшовиками на території Донецько-Криворізького басейну на противагу Українській Народній Республіці. 17 лютого 1919 освіту ДКРР було ліквідовано. Очолював ДКРР більшовик Артем (Федір Сергєєв).

На диво, "прозріння" терористів співпало зі згадкою заступником губернатора Дніпропетровщини Геннадієм Корбаном книжки про історію ДКРР, яку до цього жоден з них не читав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...