App Store Google Play

ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки

07.02.2015 21:02
ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки
Так звана "народна рада ДНР" сьогодні прийняла меморандум, яким проголошує свою терористичну організацію правонаступницею "Донецько-Криворізької Республіки", вперше проголошеної більшовиками в 1918 році, повідомляє Лівий беріг.

Сепаратисти вважають, що "Донецько-Криворізька республіка" не припиняла свого існування, всупереч ліквідації Радою оборони РРФСР в 1919 році.

У заяві також підкреслюється обсяг територій, на які претендує ДНР: це "території Харківської та Катеринославської губерній, Криворіжжя Херсонської губернії, частина повітів Таврійської губернії та промислові райони області Війська донського".

Свій "меморандум" терористи обґрунтовують принципами міжнародного права, втіленими в Статуті Організації Об'єднаних Націй і результатами ніким не визнаного "референдуму" 11 травня 2014.

Як відомо, Донецько-Криворізька Радянська Республіка - радянська республіка у складі РРФСР, створена більшовиками на території Донецько-Криворізького басейну на противагу Українській Народній Республіці. 17 лютого 1919 освіту ДКРР було ліквідовано. Очолював ДКРР більшовик Артем (Федір Сергєєв).

На диво, "прозріння" терористів співпало зі згадкою заступником губернатора Дніпропетровщини Геннадієм Корбаном книжки про історію ДКРР, яку до цього жоден з них не читав.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...