App Store Google Play

ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки

07.02.2015 21:02
ДНР оголосила себе наступницею Донецько-Криворізької республіки
Так звана "народна рада ДНР" сьогодні прийняла меморандум, яким проголошує свою терористичну організацію правонаступницею "Донецько-Криворізької Республіки", вперше проголошеної більшовиками в 1918 році, повідомляє Лівий беріг.

Сепаратисти вважають, що "Донецько-Криворізька республіка" не припиняла свого існування, всупереч ліквідації Радою оборони РРФСР в 1919 році.

У заяві також підкреслюється обсяг територій, на які претендує ДНР: це "території Харківської та Катеринославської губерній, Криворіжжя Херсонської губернії, частина повітів Таврійської губернії та промислові райони області Війська донського".

Свій "меморандум" терористи обґрунтовують принципами міжнародного права, втіленими в Статуті Організації Об'єднаних Націй і результатами ніким не визнаного "референдуму" 11 травня 2014.

Як відомо, Донецько-Криворізька Радянська Республіка - радянська республіка у складі РРФСР, створена більшовиками на території Донецько-Криворізького басейну на противагу Українській Народній Республіці. 17 лютого 1919 освіту ДКРР було ліквідовано. Очолював ДКРР більшовик Артем (Федір Сергєєв).

На диво, "прозріння" терористів співпало зі згадкою заступником губернатора Дніпропетровщини Геннадієм Корбаном книжки про історію ДКРР, яку до цього жоден з них не читав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....