App Store Google Play

Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ

06.02.2015 12:37
Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ
Президента ФК "Дніпро" (Дніпропетровськ), голову Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського висунули кандидатом на посаду президента Федерації футболу України, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомила в четвер прес-служба ФФУ, його кандидатуру підтримала Федерація футболу Волині. 19 січня ця регіональна федерація підтримала кандидатуру радника глави СБУ, колишнього директора турніру "Євро-2012" в Україні Маркіяна Лубківського, але після заяви останнього про зняття своєї кандидатури підтримала на своєму засіданні 4 лютого І.Коломойського.

Загалом робоча група з підготовки позачергового конгресу ФФУ, який відбудеться 6 березня, обробила протоколи засідань керівних органів 47 із 49 колективних членів ФФУ.

42 колективні члени підтримали кандидатуру віце-президента Федерації футболу України, в. о. голови ФФУ Андрія Павелка на посаду президента федерації, Федерація футболу Львівської області запропонувала кандидатуру свого керівника Ярослава Грисьо, Асоціація "Футбол-Захід" - М.Лубківського, який 28 січня заявив про відмову брати участь у виборах.

Вибори президента ФФУ відбудуться на позачерговому звітно-виборному конгресі федерації 6 березня. Згідно з процедурою, колективні члени висувають кандидатів на виборні посади ФФУ до 6 лютого.

Як повідомлялося, президент ФФУ Анатолій Коньков із 26 січня йде у відпустку "з подальшим звільненням з обійманої посади", виконком ФФУ призначив віце-президента, голову федерації футболу Дніпропетровської області Андрія Павелка в. о. президента федерації до проведення позачергового конгресу та виборів нового президента.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...