App Store Google Play

Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ

06.02.2015 12:37
Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ
Президента ФК "Дніпро" (Дніпропетровськ), голову Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського висунули кандидатом на посаду президента Федерації футболу України, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомила в четвер прес-служба ФФУ, його кандидатуру підтримала Федерація футболу Волині. 19 січня ця регіональна федерація підтримала кандидатуру радника глави СБУ, колишнього директора турніру "Євро-2012" в Україні Маркіяна Лубківського, але після заяви останнього про зняття своєї кандидатури підтримала на своєму засіданні 4 лютого І.Коломойського.

Загалом робоча група з підготовки позачергового конгресу ФФУ, який відбудеться 6 березня, обробила протоколи засідань керівних органів 47 із 49 колективних членів ФФУ.

42 колективні члени підтримали кандидатуру віце-президента Федерації футболу України, в. о. голови ФФУ Андрія Павелка на посаду президента федерації, Федерація футболу Львівської області запропонувала кандидатуру свого керівника Ярослава Грисьо, Асоціація "Футбол-Захід" - М.Лубківського, який 28 січня заявив про відмову брати участь у виборах.

Вибори президента ФФУ відбудуться на позачерговому звітно-виборному конгресі федерації 6 березня. Згідно з процедурою, колективні члени висувають кандидатів на виборні посади ФФУ до 6 лютого.

Як повідомлялося, президент ФФУ Анатолій Коньков із 26 січня йде у відпустку "з подальшим звільненням з обійманої посади", виконком ФФУ призначив віце-президента, голову федерації футболу Дніпропетровської області Андрія Павелка в. о. президента федерації до проведення позачергового конгресу та виборів нового президента.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...