App Store Google Play

Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ

06.02.2015 12:37
Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ
Президента ФК "Дніпро" (Дніпропетровськ), голову Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського висунули кандидатом на посаду президента Федерації футболу України, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомила в четвер прес-служба ФФУ, його кандидатуру підтримала Федерація футболу Волині. 19 січня ця регіональна федерація підтримала кандидатуру радника глави СБУ, колишнього директора турніру "Євро-2012" в Україні Маркіяна Лубківського, але після заяви останнього про зняття своєї кандидатури підтримала на своєму засіданні 4 лютого І.Коломойського.

Загалом робоча група з підготовки позачергового конгресу ФФУ, який відбудеться 6 березня, обробила протоколи засідань керівних органів 47 із 49 колективних членів ФФУ.

42 колективні члени підтримали кандидатуру віце-президента Федерації футболу України, в. о. голови ФФУ Андрія Павелка на посаду президента федерації, Федерація футболу Львівської області запропонувала кандидатуру свого керівника Ярослава Грисьо, Асоціація "Футбол-Захід" - М.Лубківського, який 28 січня заявив про відмову брати участь у виборах.

Вибори президента ФФУ відбудуться на позачерговому звітно-виборному конгресі федерації 6 березня. Згідно з процедурою, колективні члени висувають кандидатів на виборні посади ФФУ до 6 лютого.

Як повідомлялося, президент ФФУ Анатолій Коньков із 26 січня йде у відпустку "з подальшим звільненням з обійманої посади", виконком ФФУ призначив віце-президента, голову федерації футболу Дніпропетровської області Андрія Павелка в. о. президента федерації до проведення позачергового конгресу та виборів нового президента.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...