App Store Google Play

Американці прислали контейнер вартістю півмільйона доларів

06.02.2015 12:58
Американці прислали контейнер вартістю півмільйона доларів

Майже 500 тис дол. для допомоги пораненим в АТО українським військовим зібрали представники української діаспори в США та прості американці. За ці кошти було придбано дороговартісне медичне обладнання, приладдя та витратні матеріали, за допомогою яких тепер рятуватимуть життя героям у Дніпропетровському клінічному військовому госпіталі та Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова.

До Дніпропетровська прибув перший великий медичний гуманітарний вантаж. Головний координатор проекту Джині Мартін повідомила, що ще в серпні приїжджала до Дніпропетровська щоб з'ясувати, якого саме обладнання потребують лікарні. І тільки після цього розпочався збір коштів.

«Ви для нас - великий приклад того, як потрібно боротися за свою свободу. Наше серце разом з вами. Ми збирали кошти по всій Америці. Тільки для того, щоб доставити цей контейнер в Україну, знадобилося 20 тис дол. Вантаж спочатку був доставлений в Нью-Йорк зі штату Колорадо, потім через океан в Німеччину, з Німеччини - іншим кораблем в Польщу. З Польщі його доставили вже в Дніпропетровськ. Ринкова вартість того, що є в контейнері, трохи менша, ніж півмільйона дол.», - зазначила вона.

Половину вантажу складають витратні матеріали для проведення операцій, 40% - це такі речі, як спеціальні ліжка, крісла, ходунки. 10% - специфічне операційне обладнання - електрохірургічний апарат, ультразвук, апарат для штучної вентиляції легенів тощо.

«В середньому, за добу в госпіталь надходить до 50 поранених. Зараз у нас знаходиться 200 людей. Вантаж містить ті позиції, які ми просили. Апарат штучного дихання, монітори, інше, більш дрібне, але дуже необхідне обладнання - це саме те, в чому була потреба», - сказав начальник військового госпіталю Андрій Рильський.

Найближчим часом Дніпропетровщина очікує прибуття ще двох контейнерів з гуманітарною допомогою із США загальною вартістю понад 1 мільйон дол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...