App Store Google Play

Американці прислали контейнер вартістю півмільйона доларів

06.02.2015 12:58
Американці прислали контейнер вартістю півмільйона доларів

Майже 500 тис дол. для допомоги пораненим в АТО українським військовим зібрали представники української діаспори в США та прості американці. За ці кошти було придбано дороговартісне медичне обладнання, приладдя та витратні матеріали, за допомогою яких тепер рятуватимуть життя героям у Дніпропетровському клінічному військовому госпіталі та Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова.

До Дніпропетровська прибув перший великий медичний гуманітарний вантаж. Головний координатор проекту Джині Мартін повідомила, що ще в серпні приїжджала до Дніпропетровська щоб з'ясувати, якого саме обладнання потребують лікарні. І тільки після цього розпочався збір коштів.

«Ви для нас - великий приклад того, як потрібно боротися за свою свободу. Наше серце разом з вами. Ми збирали кошти по всій Америці. Тільки для того, щоб доставити цей контейнер в Україну, знадобилося 20 тис дол. Вантаж спочатку був доставлений в Нью-Йорк зі штату Колорадо, потім через океан в Німеччину, з Німеччини - іншим кораблем в Польщу. З Польщі його доставили вже в Дніпропетровськ. Ринкова вартість того, що є в контейнері, трохи менша, ніж півмільйона дол.», - зазначила вона.

Половину вантажу складають витратні матеріали для проведення операцій, 40% - це такі речі, як спеціальні ліжка, крісла, ходунки. 10% - специфічне операційне обладнання - електрохірургічний апарат, ультразвук, апарат для штучної вентиляції легенів тощо.

«В середньому, за добу в госпіталь надходить до 50 поранених. Зараз у нас знаходиться 200 людей. Вантаж містить ті позиції, які ми просили. Апарат штучного дихання, монітори, інше, більш дрібне, але дуже необхідне обладнання - це саме те, в чому була потреба», - сказав начальник військового госпіталю Андрій Рильський.

Найближчим часом Дніпропетровщина очікує прибуття ще двох контейнерів з гуманітарною допомогою із США загальною вартістю понад 1 мільйон дол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...