App Store Google Play

Американці прислали контейнер вартістю півмільйона доларів

06.02.2015 12:58
Американці прислали контейнер вартістю півмільйона доларів

Майже 500 тис дол. для допомоги пораненим в АТО українським військовим зібрали представники української діаспори в США та прості американці. За ці кошти було придбано дороговартісне медичне обладнання, приладдя та витратні матеріали, за допомогою яких тепер рятуватимуть життя героям у Дніпропетровському клінічному військовому госпіталі та Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова.

До Дніпропетровська прибув перший великий медичний гуманітарний вантаж. Головний координатор проекту Джині Мартін повідомила, що ще в серпні приїжджала до Дніпропетровська щоб з'ясувати, якого саме обладнання потребують лікарні. І тільки після цього розпочався збір коштів.

«Ви для нас - великий приклад того, як потрібно боротися за свою свободу. Наше серце разом з вами. Ми збирали кошти по всій Америці. Тільки для того, щоб доставити цей контейнер в Україну, знадобилося 20 тис дол. Вантаж спочатку був доставлений в Нью-Йорк зі штату Колорадо, потім через океан в Німеччину, з Німеччини - іншим кораблем в Польщу. З Польщі його доставили вже в Дніпропетровськ. Ринкова вартість того, що є в контейнері, трохи менша, ніж півмільйона дол.», - зазначила вона.

Половину вантажу складають витратні матеріали для проведення операцій, 40% - це такі речі, як спеціальні ліжка, крісла, ходунки. 10% - специфічне операційне обладнання - електрохірургічний апарат, ультразвук, апарат для штучної вентиляції легенів тощо.

«В середньому, за добу в госпіталь надходить до 50 поранених. Зараз у нас знаходиться 200 людей. Вантаж містить ті позиції, які ми просили. Апарат штучного дихання, монітори, інше, більш дрібне, але дуже необхідне обладнання - це саме те, в чому була потреба», - сказав начальник військового госпіталю Андрій Рильський.

Найближчим часом Дніпропетровщина очікує прибуття ще двох контейнерів з гуманітарною допомогою із США загальною вартістю понад 1 мільйон дол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...