App Store Google Play

Медзаклади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від Литви

05.02.2015 17:48
Медзаклади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від Литви

Цільова допомога у вигляді медичного устаткування та лікарських засобів прибула літаком до Дніпропетровська. Загальна вага вантажу – 1 тонна, вартість - близько 43 тисяч євро.

Антибіотики та пластикові контейнери для зберігання крові отримала обласна лікарня імені Мечникова, а до воєнного госпіталю було направлено рентгенівський портативний апарат, бензиновий електрогенератор і тент-палатка на 24 людини.

«У грудні 2014 року ми обговорювали з Литовською стороною потреби нашої лікарні, і ось сьогодні нам привезли дороговартісні медикаменти, які необхідні для лікування поранених бійців», – сказав головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Також бортом цього ж літака, що привіз гуманітарну допомогу, повернулися з лікування у Литві 4 військових. Вони проходили там курс реабілітації майже місяць.

«Ми дякуємо Президенту Литовської Республіки Далі Грибаускайте за її чуйне серце, а також всьому народу Литви за ту допомогу, яку вони надають. Реабілітація поранених солдат – це неоціненна допомога», – сказала радник губернатора Дніпропетровщини Тетяна Губа.

Крім того, сьогодні ще троє поранених бійців, які перебували на лікуванні в обласній лікарні імені Мечникова та міській клінічній лікарні №6, відправились на реабілітацію до Вільнюса. Один з них, боєць 93-ї бригади Євген, розповів, що отримав поранення голови під час обстрілів у Мар’їнці. Вижив дивом.

«Більш за все хочеться миру та спокою для наших дітей. Тому ми вилікуємося, пройдемо реабілітацію та будемо стояти за нашу країну стільки, скільки вистачить сил», – сказав він.

Як зазначив почесний консул Литовської Республіки у Дніпропетровську Віталій Півняк, протягом року, кожного місяця на лікування до Литви будуть відправляти по 4-5 поранених військових.

«Витрати на лікування та реабілітацію, а також проживання там бере на себе Литовська сторона», – сказав він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...