App Store Google Play

Медзаклади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від Литви

05.02.2015 17:48
Медзаклади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від Литви

Цільова допомога у вигляді медичного устаткування та лікарських засобів прибула літаком до Дніпропетровська. Загальна вага вантажу – 1 тонна, вартість - близько 43 тисяч євро.

Антибіотики та пластикові контейнери для зберігання крові отримала обласна лікарня імені Мечникова, а до воєнного госпіталю було направлено рентгенівський портативний апарат, бензиновий електрогенератор і тент-палатка на 24 людини.

«У грудні 2014 року ми обговорювали з Литовською стороною потреби нашої лікарні, і ось сьогодні нам привезли дороговартісні медикаменти, які необхідні для лікування поранених бійців», – сказав головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Також бортом цього ж літака, що привіз гуманітарну допомогу, повернулися з лікування у Литві 4 військових. Вони проходили там курс реабілітації майже місяць.

«Ми дякуємо Президенту Литовської Республіки Далі Грибаускайте за її чуйне серце, а також всьому народу Литви за ту допомогу, яку вони надають. Реабілітація поранених солдат – це неоціненна допомога», – сказала радник губернатора Дніпропетровщини Тетяна Губа.

Крім того, сьогодні ще троє поранених бійців, які перебували на лікуванні в обласній лікарні імені Мечникова та міській клінічній лікарні №6, відправились на реабілітацію до Вільнюса. Один з них, боєць 93-ї бригади Євген, розповів, що отримав поранення голови під час обстрілів у Мар’їнці. Вижив дивом.

«Більш за все хочеться миру та спокою для наших дітей. Тому ми вилікуємося, пройдемо реабілітацію та будемо стояти за нашу країну стільки, скільки вистачить сил», – сказав він.

Як зазначив почесний консул Литовської Республіки у Дніпропетровську Віталій Півняк, протягом року, кожного місяця на лікування до Литви будуть відправляти по 4-5 поранених військових.

«Витрати на лікування та реабілітацію, а також проживання там бере на себе Литовська сторона», – сказав він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...