App Store Google Play

Медзаклади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від Литви

05.02.2015 17:48
Медзаклади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від Литви

Цільова допомога у вигляді медичного устаткування та лікарських засобів прибула літаком до Дніпропетровська. Загальна вага вантажу – 1 тонна, вартість - близько 43 тисяч євро.

Антибіотики та пластикові контейнери для зберігання крові отримала обласна лікарня імені Мечникова, а до воєнного госпіталю було направлено рентгенівський портативний апарат, бензиновий електрогенератор і тент-палатка на 24 людини.

«У грудні 2014 року ми обговорювали з Литовською стороною потреби нашої лікарні, і ось сьогодні нам привезли дороговартісні медикаменти, які необхідні для лікування поранених бійців», – сказав головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Також бортом цього ж літака, що привіз гуманітарну допомогу, повернулися з лікування у Литві 4 військових. Вони проходили там курс реабілітації майже місяць.

«Ми дякуємо Президенту Литовської Республіки Далі Грибаускайте за її чуйне серце, а також всьому народу Литви за ту допомогу, яку вони надають. Реабілітація поранених солдат – це неоціненна допомога», – сказала радник губернатора Дніпропетровщини Тетяна Губа.

Крім того, сьогодні ще троє поранених бійців, які перебували на лікуванні в обласній лікарні імені Мечникова та міській клінічній лікарні №6, відправились на реабілітацію до Вільнюса. Один з них, боєць 93-ї бригади Євген, розповів, що отримав поранення голови під час обстрілів у Мар’їнці. Вижив дивом.

«Більш за все хочеться миру та спокою для наших дітей. Тому ми вилікуємося, пройдемо реабілітацію та будемо стояти за нашу країну стільки, скільки вистачить сил», – сказав він.

Як зазначив почесний консул Литовської Республіки у Дніпропетровську Віталій Півняк, протягом року, кожного місяця на лікування до Литви будуть відправляти по 4-5 поранених військових.

«Витрати на лікування та реабілітацію, а також проживання там бере на себе Литовська сторона», – сказав він.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...