App Store Google Play

Приватбанк і Укрсоцбанк підвищили курс долара за картками до 22-22,5/1$

04.02.2015 12:50
Приватбанк і Укрсоцбанк підвищили курс долара за картками до 22-22,5/1$

Найбільший в Україні Приватбанк (Дніпропетровськ) у середу знизив курс гривні за картковими операціями з конвертацією і для поповнення валютних вкладів з 20/21,322 грн/$1 до 21/22,0264 грн/$1, повідомляється на його сайті.

Згідно з інформацією на сайті Укрсоцбанк (Київ), ця фінансова установа, як і Приватбанк, що входить до групи найбільших на українському ринку, також стала купувати і продавати долар за картками на гривню дорожче - на рівні 18,7/22,2 грн/$1.

Низка інших найбільших банків також істотно опустила курс гривні, продаючи долар за картковими операціями за 21-21,5 грн/$1, проте державний Ощадбанк знизив його трохи - з 18,8/20,26 грн/$1 до 18,9/20,40 грн/$1.

Національний банк України (НБУ) напередодні знизив офіційний курс до нового історичного мінімуму 16,241449 грн/$1, проте на міжбанку гривня у вівторок подешевшала з 21,4 грн/$1 до 22,2 грн/$1.

Як повідомлялося, з осені минулого року, після введення адміністративних обмежень на валютному ринку офіційний курс гривні розійшовся з її курсом на готівковому і міжбанківському валютному ринку. На початку цього року розрив між курсами збільшився з 1-1,5 грн/$1 до 4 грн/$1 і більше. Відмінність реальних курсів від тих, які банки подають до системи Нацбанку, як правило, досягається за рахунок введення додаткових комісійних або інших хитрощів.

НБУ заявляв, що стурбований цією проблемою багатокурсності в країн й має намір поступово її вирішити, проте зазначав, що повністю позбутися її можна буде лише у разі відмови від адміністративних обмежень. На початку цього тижня керівництво Нацбанку на зустрічі банкірами, за твердженням останніх, повідомило про рішення з 5 лютого відмовитися від використання індикативного курсу, забезпечивши єдиний ринковий курс гривні на міжбанківському валютному ринку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...