App Store Google Play

Заарештовано майно і розрахунковий рахунок редакції газети «Лица»

02.02.2015 13:22
Заарештовано майно і розрахунковий рахунок редакції газети «Лица»
На все майно і кошти на розрахунковому рахунку Приватного підприємства «Авеню», яке є видавцем-редакцією дніпропетровської газети «Лица», накладено арешт, повідомляє сайт видання.

«Накласти арешт на все майно, яке належить боржнику: ПП «Авеню»... в межах суми звернення стягнення: 90.009, 70 грн. ...», - Йдеться у Постанові про арешт майна боржника на оголошення заборони на його відчуження від 27.01.15г.

«На підставі рішення суду накласти арешт на кошти, що містяться на рахунку (ах) і прінаджелат боржнику: ПП «Авеню», - йдеться у Постанові про арешт коштів боржника від 27.01.2015г.

Стягувач - ТОВ «АТБ-маркет», власник мережі супермаркетів «АТБ».

«АТБ-маркет» судиться з редакцією газети «Лица» з 2009 року з приводу опублікування двох статей: «Про ступені вседозволеності (Роздуми в День незалежності)» і «Послідовники дона Корлеоне, або Відкритий лист до УСБУ в Дніпропетровській області».

Автор обох статей - відома дніпропетровська активістка Любов Каптєла, на дату публікації - голова Громадської організації «Форум порятунку Дніпропетровська», координатор Громадської організації «Громадянський актив Дніпра - ГРАД».

Останнє рішення, яке набрало законної сили, Постанова від 03.12.2014, яке ухвалили іменем України судді Вищого господарського суду України: головуючий суддя А.Г. Полянський, судді А. Кравчук і Г.М. Мачульський: «Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» задовольнити».

Дане рішення унеможливлює подальший вихід газети «Лица», позаяк на розрахунковому рахунку редакції арештовані грошові кошти, що надійшли у січні, через «Укрпошту», від читачів за передплату газети на весь 2015 рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...