App Store Google Play

Заарештовано майно і розрахунковий рахунок редакції газети «Лица»

02.02.2015 13:22
Заарештовано майно і розрахунковий рахунок редакції газети «Лица»
На все майно і кошти на розрахунковому рахунку Приватного підприємства «Авеню», яке є видавцем-редакцією дніпропетровської газети «Лица», накладено арешт, повідомляє сайт видання.

«Накласти арешт на все майно, яке належить боржнику: ПП «Авеню»... в межах суми звернення стягнення: 90.009, 70 грн. ...», - Йдеться у Постанові про арешт майна боржника на оголошення заборони на його відчуження від 27.01.15г.

«На підставі рішення суду накласти арешт на кошти, що містяться на рахунку (ах) і прінаджелат боржнику: ПП «Авеню», - йдеться у Постанові про арешт коштів боржника від 27.01.2015г.

Стягувач - ТОВ «АТБ-маркет», власник мережі супермаркетів «АТБ».

«АТБ-маркет» судиться з редакцією газети «Лица» з 2009 року з приводу опублікування двох статей: «Про ступені вседозволеності (Роздуми в День незалежності)» і «Послідовники дона Корлеоне, або Відкритий лист до УСБУ в Дніпропетровській області».

Автор обох статей - відома дніпропетровська активістка Любов Каптєла, на дату публікації - голова Громадської організації «Форум порятунку Дніпропетровська», координатор Громадської організації «Громадянський актив Дніпра - ГРАД».

Останнє рішення, яке набрало законної сили, Постанова від 03.12.2014, яке ухвалили іменем України судді Вищого господарського суду України: головуючий суддя А.Г. Полянський, судді А. Кравчук і Г.М. Мачульський: «Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» задовольнити».

Дане рішення унеможливлює подальший вихід газети «Лица», позаяк на розрахунковому рахунку редакції арештовані грошові кошти, що надійшли у січні, через «Укрпошту», від читачів за передплату газети на весь 2015 рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...