App Store Google Play

Хлопці з "Дніпро-1" передали до СБУ десяток пособників терористів

29.01.2015 16:47
Хлопці з "Дніпро-1"  передали до СБУ десяток пособників терористів

У Пісках, де постійно знаходиться полк "Дніпро-1", ситуація напружена, хоча кількість обстрілів дещо зменшилась. Про це повідомив комбат "Дніпра-1", народний депутат Юрій Береза.

"Не дивлячись на це, хлопці знаходяться у повній бойовій готовності. Усі стоять на позиціях. Пункт "Мост" знаходиться під обстрілами з боку Красногорівки (артилерія, ГРАД, міномети). Втрати серед особового складу полку "Дніпро-1" відсутні", - повідомив нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

Що стосується Маріуполя, то за інформацією Берези там відносно спокійно. Під постійними обстрілами знаходяться прилеглі до Маріуполя населені пункти, у яких зконцентровані українські військові підрозділи.

Полк "Дніпро-1" регулярно патрулює Маріуполь, та стратегічні об'єкти розташовані у місті. Крім того, постійно ведеться робота по Чармалику, Гнутово та інших населених пунктах.

"Сьогодні у Гнутово полком "‎Дніпро-1"‬ була проведена зачистка (район 12-го блокпосту). У результаті затримано близько 10 осіб, підозрюваних у співпраці з терористами. Їх передано до органів Служби Безпеки. Чармалик обстрілюється мінометами та артилерією терористів з лівого і правого флангів. У селищі знаходиться група бійців "Дніпро-1". Сектор "Б" вздовж усієї лінії зіткнення ведуться обстріли наших позицій", -  пише Юрій Береза.

Він також додав, що у напрямку Дебальцевого регулярно йдуть бої. Наразі йде перекидання військової техніки з РФ у Луганському напрямку. На території Фащівки, Перевальського району Луганської області помічене скупчення військової техніки - тестовані КАМАЗи, танки й "Урали".

"Усі готові до різкого погіршення ситуації, але сподіваємося на краще.
Перемога за нами!", - підкреслив нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...