App Store Google Play

Хлопці з "Дніпро-1" передали до СБУ десяток пособників терористів

29.01.2015 16:47
Хлопці з "Дніпро-1"  передали до СБУ десяток пособників терористів

У Пісках, де постійно знаходиться полк "Дніпро-1", ситуація напружена, хоча кількість обстрілів дещо зменшилась. Про це повідомив комбат "Дніпра-1", народний депутат Юрій Береза.

"Не дивлячись на це, хлопці знаходяться у повній бойовій готовності. Усі стоять на позиціях. Пункт "Мост" знаходиться під обстрілами з боку Красногорівки (артилерія, ГРАД, міномети). Втрати серед особового складу полку "Дніпро-1" відсутні", - повідомив нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

Що стосується Маріуполя, то за інформацією Берези там відносно спокійно. Під постійними обстрілами знаходяться прилеглі до Маріуполя населені пункти, у яких зконцентровані українські військові підрозділи.

Полк "Дніпро-1" регулярно патрулює Маріуполь, та стратегічні об'єкти розташовані у місті. Крім того, постійно ведеться робота по Чармалику, Гнутово та інших населених пунктах.

"Сьогодні у Гнутово полком "‎Дніпро-1"‬ була проведена зачистка (район 12-го блокпосту). У результаті затримано близько 10 осіб, підозрюваних у співпраці з терористами. Їх передано до органів Служби Безпеки. Чармалик обстрілюється мінометами та артилерією терористів з лівого і правого флангів. У селищі знаходиться група бійців "Дніпро-1". Сектор "Б" вздовж усієї лінії зіткнення ведуться обстріли наших позицій", -  пише Юрій Береза.

Він також додав, що у напрямку Дебальцевого регулярно йдуть бої. Наразі йде перекидання військової техніки з РФ у Луганському напрямку. На території Фащівки, Перевальського району Луганської області помічене скупчення військової техніки - тестовані КАМАЗи, танки й "Урали".

"Усі готові до різкого погіршення ситуації, але сподіваємося на краще.
Перемога за нами!", - підкреслив нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...