App Store Google Play

Різдвяне диво для дітей з Красногорівки

06.01.2015 10:35
Різдвяне диво для дітей з Красногорівки

50 дітлахів з Красногорівки Донецької області зустрічатимуть Різдво у Дніпропетровську. Такий подарунок організували волонтери, обладміністрація та церква.  І все це заради того, аби хоча б на короткий проміжок часу малюки забули про війну та могли радіти зимовим святам. Адже у їхньому місті ситуація дуже плачевна: населення виживає фактично за рахунок гуманітарної допомоги, відсутнє опалення, великі проблеми із водопостачанням, а діти їдять лише у школах.

 

– Ця акція є складовою програми  з благословення Владики Симеона, єпископа Дніпропетровського і Криворізького у Дніпропетровській єпархії «Даруй добро». В рамках цієї програми ми підтримуємо всіх військових, їх сім`ї, поранених чи загиблих, а також дітей із Донбасу, – говорить Дмитро Поворотний, протоієрей, голова відділу капеланської опіки Дніпропетровської єпархії КП, клірик Храму Різдва Пресвятої Богородиці.  – 19 грудня ми вітали їх зі святом Миколая – тоді й виникла така ідея: подарувати дітям свято, адже у них дуже тяжкі умови.

 

– Дуже страшно, коли замість навчання та пізнання світу дітлахи пізнають умови виживання на війні, – зізнається  радник губернатора Дніпропетровської області Борис Трейгерман. – Ми вирішили, що для дітей повинно статися чудо, аби вони забули про війну та дізналися: країна, у якій вони народилися – виглядає інакше.

 

За програмою діти  три дні, з 6 по 8 січня, відпочиватимуть у Дніпропетровську. Спочатку вони подивляться виставу «Сніжна Королева» у театрі Опери та Балету, далі автобусна екскурсія зимовим містом, завітають до цирку та казкового містечка біля облдержадміністрації та завітають до найулюбленішого ресторану малечі – Макдональдс. А зранку 7 січня приймуть участь у святковому богослужінні. Вся програма розрахована так, аби дітлахи відпочивали.

 

Заплановане свято не потребувало бюджету, оскільки вся допомога була на благодійній основі. Заради дитячого щастя багато хто відгукнувся: Штаб національного захисту супроводжуватиме дітей, співробітники ДАІ. Та з житлом проблем не буде: гуртожиток для підвищення кваліфікації вчителів прихистить малечу.

 

– Ті діти, які до нас приїдуть, вони вже для нас не чужі. Ми підтримуємо з ними зв'язок ще з серпня, – зауважує волонтер Олена Лучко. – На день св. Миколая вони підготували концерт, з лозунгом «Ми хочемо миру! Ми хочемо жити в Україні». Це наші діти і хочеться, аби у них також було свято, як у всіх інших дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...