App Store Google Play

В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

27.11.2014 18:02
В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

Нещодавно Дніпропетровською обласною державною адміністрацією було презентовано новий логотип області. Однак він викликав досить неоднозначні емоції серед населення.

У зв'язку з настільки негативною реакцією жителів керівництвом Дніпропетровської облдержадміністрації було прийнято рішення про винесення даного питання на загальне обговорення.

«Ми звертаємося до всіх жителів регіону. Ми звертаємося до всіх креативним компаніям, дизайнерським групам і творчим людям, якщо для вас це не байдуже. Ми запрошуємо Вас взяти участь у розробці нового логотипу та бренду Дніпропетровської області. 15 грудня ми будемо підбивати підсумки», - заявив радник губернатора Борис Трейгерман.

На сайті облдержадміністрації можна вносити свої пропозиції. У комісії буде кожен житель області. Запропоновані варіанти будуть демонструватися на сайті адміністрації.

Також Борис Трейгерман зазначив, що перш, ніж пропонувати свої варіанти бачення логотипу, необхідно детально ознайомитися з поняттям «логотип» і його особливостями.

«У логотипу є чітко сформульовані і певні особливості. Це не повинна бути просто красива картинка. Нам потрібен логотип, який буде характеризувати нашу область», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...