App Store Google Play

В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

27.11.2014 18:02
В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

Нещодавно Дніпропетровською обласною державною адміністрацією було презентовано новий логотип області. Однак він викликав досить неоднозначні емоції серед населення.

У зв'язку з настільки негативною реакцією жителів керівництвом Дніпропетровської облдержадміністрації було прийнято рішення про винесення даного питання на загальне обговорення.

«Ми звертаємося до всіх жителів регіону. Ми звертаємося до всіх креативним компаніям, дизайнерським групам і творчим людям, якщо для вас це не байдуже. Ми запрошуємо Вас взяти участь у розробці нового логотипу та бренду Дніпропетровської області. 15 грудня ми будемо підбивати підсумки», - заявив радник губернатора Борис Трейгерман.

На сайті облдержадміністрації можна вносити свої пропозиції. У комісії буде кожен житель області. Запропоновані варіанти будуть демонструватися на сайті адміністрації.

Також Борис Трейгерман зазначив, що перш, ніж пропонувати свої варіанти бачення логотипу, необхідно детально ознайомитися з поняттям «логотип» і його особливостями.

«У логотипу є чітко сформульовані і певні особливості. Це не повинна бути просто красива картинка. Нам потрібен логотип, який буде характеризувати нашу область», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...