App Store Google Play

В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

27.11.2014 18:02
В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

Нещодавно Дніпропетровською обласною державною адміністрацією було презентовано новий логотип області. Однак він викликав досить неоднозначні емоції серед населення.

У зв'язку з настільки негативною реакцією жителів керівництвом Дніпропетровської облдержадміністрації було прийнято рішення про винесення даного питання на загальне обговорення.

«Ми звертаємося до всіх жителів регіону. Ми звертаємося до всіх креативним компаніям, дизайнерським групам і творчим людям, якщо для вас це не байдуже. Ми запрошуємо Вас взяти участь у розробці нового логотипу та бренду Дніпропетровської області. 15 грудня ми будемо підбивати підсумки», - заявив радник губернатора Борис Трейгерман.

На сайті облдержадміністрації можна вносити свої пропозиції. У комісії буде кожен житель області. Запропоновані варіанти будуть демонструватися на сайті адміністрації.

Також Борис Трейгерман зазначив, що перш, ніж пропонувати свої варіанти бачення логотипу, необхідно детально ознайомитися з поняттям «логотип» і його особливостями.

«У логотипу є чітко сформульовані і певні особливості. Це не повинна бути просто красива картинка. Нам потрібен логотип, який буде характеризувати нашу область», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни!За 6(!!!) го...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...