App Store Google Play

Пікетування АТБ завершилось викраденням активіста

27.11.2014 19:47
Пікетування АТБ завершилось викраденням активіста

Активісти громадської організації «Патріот - захисник Батьківщини» прийшли до офісу корпорації «АТБ» та звернулись до її співробітників з вимогою дотримуватись вимог рішення міськради та громадянського сумління, відтак маркувати відповідним чином вироблену у Російській Федераціїпродукцію.

Корпорація зустріла громадських активістів непривітно. Біля входу вишикувались люди в камуфляжі та балаклавах, а сам вхід перегороджало міліцейське авто. Член громадської організації «Патріот - захисник Батьківщини» Олексій Цаценко звернувся до перехожих та співробітників корпорації, що вийшли на обідню перерву з вимогою вплинути на керівництво корпорації та примусити їх припинити вводити покупців в оману та позначати російську продукцію відповідним чином.

Для того, щоб наочно показати, до чого призводить така політика компанії, активісти, одягнені в камуфляжну форму, впали на асфальт немов мертві.

«Кожна гривня, витрачена на товари російського виробництва, у підсумку перетвориться на кулю, якою буде вбито українця», - пояснив Олексій Цаценко.

Він передав прес-секретарю корпорації «АТБ» Анні Лічман відкритий лист до керівництва корпорації та запевнив, що акції, подібні до цієї, будуть проводитись допоки мережа не змінить своєї політики. Попри запевнення Анни Лічман, що усі товари російського виробництва в мережі «АТБ» позначаються відповідним чином, журналісти знайшли приклади непозначених російських товарів у торгівельній залі магазину АТБ, що розташований прямо біля головного офісу. 

Та акція не закінчилась спокійно. Після завершення одного з її учасників невідомі затягнули у машину. Погрожуючи, забрали телефон, гроші і документи. Побачивши камери хлопця просто виштовхали із автомобіля. Згодом, кажуть очевидці,  він розповів, що в машині його допитували, погрожуючи пістолетом.

Хто були ці люди, і чого хотіли від учасника мирної акції розбиратимуться правоохоронці. Активіст вже написав заяву до міліції. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...