App Store Google Play

Пікетування АТБ завершилось викраденням активіста

27.11.2014 19:47
Пікетування АТБ завершилось викраденням активіста

Активісти громадської організації «Патріот - захисник Батьківщини» прийшли до офісу корпорації «АТБ» та звернулись до її співробітників з вимогою дотримуватись вимог рішення міськради та громадянського сумління, відтак маркувати відповідним чином вироблену у Російській Федераціїпродукцію.

Корпорація зустріла громадських активістів непривітно. Біля входу вишикувались люди в камуфляжі та балаклавах, а сам вхід перегороджало міліцейське авто. Член громадської організації «Патріот - захисник Батьківщини» Олексій Цаценко звернувся до перехожих та співробітників корпорації, що вийшли на обідню перерву з вимогою вплинути на керівництво корпорації та примусити їх припинити вводити покупців в оману та позначати російську продукцію відповідним чином.

Для того, щоб наочно показати, до чого призводить така політика компанії, активісти, одягнені в камуфляжну форму, впали на асфальт немов мертві.

«Кожна гривня, витрачена на товари російського виробництва, у підсумку перетвориться на кулю, якою буде вбито українця», - пояснив Олексій Цаценко.

Він передав прес-секретарю корпорації «АТБ» Анні Лічман відкритий лист до керівництва корпорації та запевнив, що акції, подібні до цієї, будуть проводитись допоки мережа не змінить своєї політики. Попри запевнення Анни Лічман, що усі товари російського виробництва в мережі «АТБ» позначаються відповідним чином, журналісти знайшли приклади непозначених російських товарів у торгівельній залі магазину АТБ, що розташований прямо біля головного офісу. 

Та акція не закінчилась спокійно. Після завершення одного з її учасників невідомі затягнули у машину. Погрожуючи, забрали телефон, гроші і документи. Побачивши камери хлопця просто виштовхали із автомобіля. Згодом, кажуть очевидці,  він розповів, що в машині його допитували, погрожуючи пістолетом.

Хто були ці люди, і чого хотіли від учасника мирної акції розбиратимуться правоохоронці. Активіст вже написав заяву до міліції. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....