App Store Google Play

Пікетування АТБ завершилось викраденням активіста

27.11.2014 19:47
Пікетування АТБ завершилось викраденням активіста

Активісти громадської організації «Патріот - захисник Батьківщини» прийшли до офісу корпорації «АТБ» та звернулись до її співробітників з вимогою дотримуватись вимог рішення міськради та громадянського сумління, відтак маркувати відповідним чином вироблену у Російській Федераціїпродукцію.

Корпорація зустріла громадських активістів непривітно. Біля входу вишикувались люди в камуфляжі та балаклавах, а сам вхід перегороджало міліцейське авто. Член громадської організації «Патріот - захисник Батьківщини» Олексій Цаценко звернувся до перехожих та співробітників корпорації, що вийшли на обідню перерву з вимогою вплинути на керівництво корпорації та примусити їх припинити вводити покупців в оману та позначати російську продукцію відповідним чином.

Для того, щоб наочно показати, до чого призводить така політика компанії, активісти, одягнені в камуфляжну форму, впали на асфальт немов мертві.

«Кожна гривня, витрачена на товари російського виробництва, у підсумку перетвориться на кулю, якою буде вбито українця», - пояснив Олексій Цаценко.

Він передав прес-секретарю корпорації «АТБ» Анні Лічман відкритий лист до керівництва корпорації та запевнив, що акції, подібні до цієї, будуть проводитись допоки мережа не змінить своєї політики. Попри запевнення Анни Лічман, що усі товари російського виробництва в мережі «АТБ» позначаються відповідним чином, журналісти знайшли приклади непозначених російських товарів у торгівельній залі магазину АТБ, що розташований прямо біля головного офісу. 

Та акція не закінчилась спокійно. Після завершення одного з її учасників невідомі затягнули у машину. Погрожуючи, забрали телефон, гроші і документи. Побачивши камери хлопця просто виштовхали із автомобіля. Згодом, кажуть очевидці,  він розповів, що в машині його допитували, погрожуючи пістолетом.

Хто були ці люди, і чого хотіли від учасника мирної акції розбиратимуться правоохоронці. Активіст вже написав заяву до міліції. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...