App Store Google Play

Дніпропетровські медійники взялися допомагати українським військовим

27.11.2014 18:06
Дніпропетровські медійники взялися допомагати українським військовим

Дніпропетровські медійники взялися допомагати українським військовим.

Щоб зібрати гроші на потреби армії, журналісти й оператори завзято освоюють нові для себе професії: шиють іграшки, готують смаколики або пишуть картини.

Так звані "гараж-сейли" або гаражні розпродажі, у Дніпропетровську почали проводити ще влітку.

Медійники, які роблять щось власними руками, або мають якісь цікаві речі, виставляють їх на продаж, а гроші віддають на потреби українських бійців.

Одна з ініціаторів цієї ідеї - журналістка Валерія Мальченко. Весь вільний від роботи час вона присвячує організації розпродажів.

Сама ж потім і закуповує потрібні солдатам речі.

"У загальній сумі було зібрано понад 50 тисяч гривень. Великий обсяг термобілизни купували на цілу роту, генератор. Якщо це поранені, то купували і обладнання, і сухожарові шафи, і препарати рециркуляції повітря, і препарати, і хірургічні інструменти", - розповіла Валерія Мальченко.

Комплекти зимової форми вже передали в АТО. Одяг вдалося купити після останнього ярмарку. Тепер журналісти готуються до наступного, який проведуть за декілька тижнів.

Інша родина телевізійників до збору коштів долучилася у повному складі. Вечорами, після роботи, кореспондент Наталя Гусак власноруч шиє м'які іграшки, щоб потім виставити їх на продаж у соцмережах. Усі гроші до останньої копійки - для бійців.

"Допомагати армії зараз безумовно треба. І ось іграшки" хенд-мейд "це чудовий спосіб" "коли люди знають, що іграшки, які вони купують - гроші за ці іграшки - будуть передані на потреби армії, на потреби солдатів, тоді відгук у людей набагато більше", - розповіла журналіст Наталя Гусак.

За два тижні журналістці-майстрині вдалося заробити тисячу гривень. А це кілька сотень сушених борщових наборів. І замовлень ще на півтори тисячі!

Щоб пришвидшити процес, чоловік Наталі, відеооператор, узявся їй допомагати.

"Ми сидимо в теплі, вони там в холоді, в голоді, вони голодують - тому їм допомога потрібна наша обов'язково!" - розповів відеоператор Володимир Штенгелов.

До створення іграшок навіть долучилися маленькі діти. 5-річний Микитка вправно наповнює флісового кота синтепоном.

Усіх майстринь і майстрів із золотими руками працівники ЗМІ закликають приєднуватися до доброї справи.

Адже переконалися: будь-яка творча ідея зможе стати великим внеском у підтримку бійців.

Наталя ГРИЩЕНКО, ПодробиціHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...