App Store Google Play

Дніпропетровські медійники взялися допомагати українським військовим

27.11.2014 18:06
Дніпропетровські медійники взялися допомагати українським військовим

Дніпропетровські медійники взялися допомагати українським військовим.

Щоб зібрати гроші на потреби армії, журналісти й оператори завзято освоюють нові для себе професії: шиють іграшки, готують смаколики або пишуть картини.

Так звані "гараж-сейли" або гаражні розпродажі, у Дніпропетровську почали проводити ще влітку.

Медійники, які роблять щось власними руками, або мають якісь цікаві речі, виставляють їх на продаж, а гроші віддають на потреби українських бійців.

Одна з ініціаторів цієї ідеї - журналістка Валерія Мальченко. Весь вільний від роботи час вона присвячує організації розпродажів.

Сама ж потім і закуповує потрібні солдатам речі.

"У загальній сумі було зібрано понад 50 тисяч гривень. Великий обсяг термобілизни купували на цілу роту, генератор. Якщо це поранені, то купували і обладнання, і сухожарові шафи, і препарати рециркуляції повітря, і препарати, і хірургічні інструменти", - розповіла Валерія Мальченко.

Комплекти зимової форми вже передали в АТО. Одяг вдалося купити після останнього ярмарку. Тепер журналісти готуються до наступного, який проведуть за декілька тижнів.

Інша родина телевізійників до збору коштів долучилася у повному складі. Вечорами, після роботи, кореспондент Наталя Гусак власноруч шиє м'які іграшки, щоб потім виставити їх на продаж у соцмережах. Усі гроші до останньої копійки - для бійців.

"Допомагати армії зараз безумовно треба. І ось іграшки" хенд-мейд "це чудовий спосіб" "коли люди знають, що іграшки, які вони купують - гроші за ці іграшки - будуть передані на потреби армії, на потреби солдатів, тоді відгук у людей набагато більше", - розповіла журналіст Наталя Гусак.

За два тижні журналістці-майстрині вдалося заробити тисячу гривень. А це кілька сотень сушених борщових наборів. І замовлень ще на півтори тисячі!

Щоб пришвидшити процес, чоловік Наталі, відеооператор, узявся їй допомагати.

"Ми сидимо в теплі, вони там в холоді, в голоді, вони голодують - тому їм допомога потрібна наша обов'язково!" - розповів відеоператор Володимир Штенгелов.

До створення іграшок навіть долучилися маленькі діти. 5-річний Микитка вправно наповнює флісового кота синтепоном.

Усіх майстринь і майстрів із золотими руками працівники ЗМІ закликають приєднуватися до доброї справи.

Адже переконалися: будь-яка творча ідея зможе стати великим внеском у підтримку бійців.

Наталя ГРИЩЕНКО, Подробиці

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...