App Store Google Play

Обурених казнокрадами з криворізької мерії батьків виштовхала міліція

26.11.2014 17:39
Обурених казнокрадами з криворізької мерії батьків виштовхала міліція

26 листопада близько 9 ранку в Кривий Ріг біля міськвиконкому близько 50 громадян вийшли висловитись під гаслами, спрямованими проти комунального свавілля. Причиною мітингу стали викриття Дніпропетровською обласною прокуратурою багатомільйонних оборудок чиновників Криворізького виконкому, які, серед іншого, годували дітей у школах простроченими та неякісними продуктами.

 

О 9:15 група з кількох осіб здійснила спробу увійти до фойє приміщення міськвиконкому через вхідні двері, аби звернутися до депутатів міськради, які в цей час збиралися на свою чергову сесію. Втім, всупереч закону про місцеве самоврядування та регламенту тої-таки Криворізької міськради, сесії якої є відкритими для преси та громдаськосьті, вхідні двері виявилися зачиненими зсередини працівниками КП «Криворізька муніципальна гвардія», 20 співробітників якої знаходились в фойє.

 

Останні, нагадаємо, не мають жодних прав на обмеження свободи громадян і виконують, за своїм статутом мають слідкувати за громадським порядком у місті.

 

Про яку там безпеку могла йти мова, коли спровоковані гвардійцями і злочинцями-чиновниками громадяни пішли на штурм - вхідні двері та одна з секцій шибок були виламані, внаслідок чого мало не постраждали журналісти, яких також з незрозумілих причин не пускали в будівлю міськради.

 

На допомогу «гвардійцям» охорона Юрія Вілкула запросила до приміщення міськради міліцію. Співробітники останньої, утворивши ланцюг, виштовхали мітингувальників з міськради надвір. Останніх представників ініціативної групи городян було витиснуто з будівлі міськради близько 10:45.

 

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Дніпропетровській області, слідчим відділом Дзержинського РВ Криворізького МУ відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), що карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 4-х років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...