App Store Google Play

Гроші Лазаренка уряд США поділить з банками Антігуа

26.11.2014 10:23
Гроші Лазаренка уряд США поділить з банками Антігуа

Суд у Вашингтоні розділив 100 мільйонів доларів, які ховав в офшорах екс-прем’єр-міністр України Павло Лазаренко, між банком в Антигуа та урядом США.

Майже чверть цієї суми отримує банк "Єврофед" на острівній державі Антигуа, відтак близько 75 мільйонів доларів мають надійти на рахунки уряду США, повідомляє "Голос Америки".

Загалом американське правосуддя встановило місцезнаходження 250 мільйонів доларів, які були виведені з України корупційним шляхом і знаходяться на рахунках в острівних державах Антигуа і Гернсі, Литві, Ліхтенштейні та Швейцарії.

На ці гроші претендували багато сторін, включаючи самого Лазаренка і російський "Газпром". Серед них, і банк "Єврофед", який був заснований Лазаренком на Антигуа, але зараз управляється призначеним судом ліквідатором. Цей банк пішов на "мирову" з урядом США і відмовився від претензій на більшу частину грошей.

"Приблизно 23% йдуть банку "Єврофед" для погашення витрат на юристів, судових витрати та для розподілу між тими вкладниками банку, які не були асоційовані з Лазаренком. Банк "Єврофед" знімає претензії на решту грошей – отже, близько 75 мільйонів надійдуть у розпорядження США", - сказав юрист Джин Берд.

Це стосується лише 100 мільйонів доларів. Частка, що має надійти уряду США, ще оскаржується, але юрист оцінює шанси Америки їх отримати як дуже високі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...