App Store Google Play

Гроші Лазаренка уряд США поділить з банками Антігуа

26.11.2014 10:23
Гроші Лазаренка уряд США поділить з банками Антігуа

Суд у Вашингтоні розділив 100 мільйонів доларів, які ховав в офшорах екс-прем’єр-міністр України Павло Лазаренко, між банком в Антигуа та урядом США.

Майже чверть цієї суми отримує банк "Єврофед" на острівній державі Антигуа, відтак близько 75 мільйонів доларів мають надійти на рахунки уряду США, повідомляє "Голос Америки".

Загалом американське правосуддя встановило місцезнаходження 250 мільйонів доларів, які були виведені з України корупційним шляхом і знаходяться на рахунках в острівних державах Антигуа і Гернсі, Литві, Ліхтенштейні та Швейцарії.

На ці гроші претендували багато сторін, включаючи самого Лазаренка і російський "Газпром". Серед них, і банк "Єврофед", який був заснований Лазаренком на Антигуа, але зараз управляється призначеним судом ліквідатором. Цей банк пішов на "мирову" з урядом США і відмовився від претензій на більшу частину грошей.

"Приблизно 23% йдуть банку "Єврофед" для погашення витрат на юристів, судових витрати та для розподілу між тими вкладниками банку, які не були асоційовані з Лазаренком. Банк "Єврофед" знімає претензії на решту грошей – отже, близько 75 мільйонів надійдуть у розпорядження США", - сказав юрист Джин Берд.

Це стосується лише 100 мільйонів доларів. Частка, що має надійти уряду США, ще оскаржується, але юрист оцінює шанси Америки їх отримати як дуже високі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...