App Store Google Play

Зимове підсилення: мінус Коноплянка, плюс Чигиринський і Морозюк

25.11.2014 15:38
Зимове підсилення: мінус Коноплянка, плюс Чигиринський і Морозюк

Віце-чемпіон Італії Рома має намір роздобути лідера Дніпра та національної збірної України Євгена Коноплянку вже в зимове трансферне вікно. 

Як повідомляє Corriere Dello Sport, Рома вже вступила в контакт з 25-річним хавбеком Дніпра і намагається схилити футболіста до переїзду в столицю Італії.

Звичайно, керівництво Роми приваблює можливість отримати українця абсолютно безкоштовно, адже його контракт з Дніпром закінчується влітку.

Коноплянка вже дав ясно зрозуміти, що продовжувати угоду не має наміру.

За інформацією Gazzetta Giallo Rossa, віце-чемпіон України спробує продати свого провідного гравця в січні, щоб виручити хоч якісь гроші за перехід.

Втім, про приблизні цифри, які можуть фігурувати в угоді, поки не повідомляється, пише xsport.ua.

Нагадаємо, окрім Роми свої види на футболіста мають також Інтер і Наполі, а на двох матчах Дніпра був присутній скаут МЮ.

Крім того, футболіст потрапив в число топ-10 найбільш очікуваних трансферів в Серії А.

Натомість Дніпро планує взимку підсилити склад українськими гравцями.

В якості бажаних трансферів розглядаються кандидатури захисника Шахтаря Дмитра Чигринського і півзахисника донецького Металурга Миколи Морозюка, пише Tribuna.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...