App Store Google Play

Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

21.11.2014 12:33
Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

На одного почесного громадянина стало сьогодні більше у Дніпропетровську. Міська рада присвоїла почесне званя екс-міському голові Іванові Куліченку, який сьогодні склав повноваження для того, щоб пеерйти на роботу до Верховної Ради України.

Вручаючи нагороду, виконуючий обов'язки міського голови Максим романенко підкреслив, що Іван Іванович заслужив це звання.

У свою чергу, розчулений новообраний нардеп заявив, що сприймає почесну відзнаку як аванс.

"Я багато разів надягав цю стрічку на видатних людей Дніпропетрвоська. Це була моя найбільша мрія - самому отримати це звання. Для того, аби його заслужити, треба пахати. Дякую і приймаю це як аванс - продовжу працювати на благо рідного міста", - пообіцяв Куліченко. 

Раніше, нагадаємо, депутати позбавили звання Почесного громадянина Йосипа Кобзона за його неадекватні висловлювання на адресу України. 

Згідно зі статутом Дніпропетровська, звання "Почесний громадянин міста Дніпропетровська" надається за рішенням міської ради мешканцям міста, а також іншим громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які мають видатні заслуги перед територіальною громадою міста та внесли вагомий вклад у соціально-економічний, науковий, спортивний, культурний розвиток міста. Вручення посвідчень та відповідних відзнак почесним громадянам відбудеться в рамках заходів з відзначення Дня міста.

Почесний громадянин має право на вільний вхід на всі загальноміські заходи, в усі виконавчі структури міської влади, вносити пропозиції до міської ради та її виконавчого комітету з усіх життєво важливих питань міста, безкоштовно їздити в міському пасажирському транспорті (крім таксі), а також на звільнення від плати за користування усіма житлово-комунальними послугами.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...