App Store Google Play

Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

21.11.2014 12:33
Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

На одного почесного громадянина стало сьогодні більше у Дніпропетровську. Міська рада присвоїла почесне званя екс-міському голові Іванові Куліченку, який сьогодні склав повноваження для того, щоб пеерйти на роботу до Верховної Ради України.

Вручаючи нагороду, виконуючий обов'язки міського голови Максим романенко підкреслив, що Іван Іванович заслужив це звання.

У свою чергу, розчулений новообраний нардеп заявив, що сприймає почесну відзнаку як аванс.

"Я багато разів надягав цю стрічку на видатних людей Дніпропетрвоська. Це була моя найбільша мрія - самому отримати це звання. Для того, аби його заслужити, треба пахати. Дякую і приймаю це як аванс - продовжу працювати на благо рідного міста", - пообіцяв Куліченко. 

Раніше, нагадаємо, депутати позбавили звання Почесного громадянина Йосипа Кобзона за його неадекватні висловлювання на адресу України. 

Згідно зі статутом Дніпропетровська, звання "Почесний громадянин міста Дніпропетровська" надається за рішенням міської ради мешканцям міста, а також іншим громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які мають видатні заслуги перед територіальною громадою міста та внесли вагомий вклад у соціально-економічний, науковий, спортивний, культурний розвиток міста. Вручення посвідчень та відповідних відзнак почесним громадянам відбудеться в рамках заходів з відзначення Дня міста.

Почесний громадянин має право на вільний вхід на всі загальноміські заходи, в усі виконавчі структури міської влади, вносити пропозиції до міської ради та її виконавчого комітету з усіх життєво важливих питань міста, безкоштовно їздити в міському пасажирському транспорті (крім таксі), а також на звільнення від плати за користування усіма житлово-комунальними послугами.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...