App Store Google Play

Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

21.11.2014 12:33
Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

На одного почесного громадянина стало сьогодні більше у Дніпропетровську. Міська рада присвоїла почесне званя екс-міському голові Іванові Куліченку, який сьогодні склав повноваження для того, щоб пеерйти на роботу до Верховної Ради України.

Вручаючи нагороду, виконуючий обов'язки міського голови Максим романенко підкреслив, що Іван Іванович заслужив це звання.

У свою чергу, розчулений новообраний нардеп заявив, що сприймає почесну відзнаку як аванс.

"Я багато разів надягав цю стрічку на видатних людей Дніпропетрвоська. Це була моя найбільша мрія - самому отримати це звання. Для того, аби його заслужити, треба пахати. Дякую і приймаю це як аванс - продовжу працювати на благо рідного міста", - пообіцяв Куліченко. 

Раніше, нагадаємо, депутати позбавили звання Почесного громадянина Йосипа Кобзона за його неадекватні висловлювання на адресу України. 

Згідно зі статутом Дніпропетровська, звання "Почесний громадянин міста Дніпропетровська" надається за рішенням міської ради мешканцям міста, а також іншим громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які мають видатні заслуги перед територіальною громадою міста та внесли вагомий вклад у соціально-економічний, науковий, спортивний, культурний розвиток міста. Вручення посвідчень та відповідних відзнак почесним громадянам відбудеться в рамках заходів з відзначення Дня міста.

Почесний громадянин має право на вільний вхід на всі загальноміські заходи, в усі виконавчі структури міської влади, вносити пропозиції до міської ради та її виконавчого комітету з усіх життєво важливих питань міста, безкоштовно їздити в міському пасажирському транспорті (крім таксі), а також на звільнення від плати за користування усіма житлово-комунальними послугами.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...