App Store Google Play

Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

21.11.2014 12:33
Куліченко нагородили званням "Почесний громадянин Дніпропетровська"

На одного почесного громадянина стало сьогодні більше у Дніпропетровську. Міська рада присвоїла почесне званя екс-міському голові Іванові Куліченку, який сьогодні склав повноваження для того, щоб пеерйти на роботу до Верховної Ради України.

Вручаючи нагороду, виконуючий обов'язки міського голови Максим романенко підкреслив, що Іван Іванович заслужив це звання.

У свою чергу, розчулений новообраний нардеп заявив, що сприймає почесну відзнаку як аванс.

"Я багато разів надягав цю стрічку на видатних людей Дніпропетрвоська. Це була моя найбільша мрія - самому отримати це звання. Для того, аби його заслужити, треба пахати. Дякую і приймаю це як аванс - продовжу працювати на благо рідного міста", - пообіцяв Куліченко. 

Раніше, нагадаємо, депутати позбавили звання Почесного громадянина Йосипа Кобзона за його неадекватні висловлювання на адресу України. 

Згідно зі статутом Дніпропетровська, звання "Почесний громадянин міста Дніпропетровська" надається за рішенням міської ради мешканцям міста, а також іншим громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які мають видатні заслуги перед територіальною громадою міста та внесли вагомий вклад у соціально-економічний, науковий, спортивний, культурний розвиток міста. Вручення посвідчень та відповідних відзнак почесним громадянам відбудеться в рамках заходів з відзначення Дня міста.

Почесний громадянин має право на вільний вхід на всі загальноміські заходи, в усі виконавчі структури міської влади, вносити пропозиції до міської ради та її виконавчого комітету з усіх життєво важливих питань міста, безкоштовно їздити в міському пасажирському транспорті (крім таксі), а також на звільнення від плати за користування усіма житлово-комунальними послугами.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...