App Store Google Play

У Дніпропетровську офіційно мешкають понад 23 тисячі переселенців

20.11.2014 10:37
У Дніпропетровську офіційно мешкають понад 23 тисячі переселенців

Близько 2,5 тисяч родин переселенців оформили щомісячну матеріальну допомогу і незабаром почнуть її отримувати. Про це під час гарячої лінії повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту Дніпропетровської міської ради Інна Франчук.

«Я закликаю переселенців звертатися для призначення матеріальної допомоги до управління праці та соціального захисту населення за фактичним місцем проживання. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, копію свідоцтва про одруження, копії свідоцтв про народження дітей, згоду на обробку персональних даних та письмову згоду довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї від інших членів родини», - сказала Інна Франчук.

За її словами, на грошову допомогу від держави можуть претендувати громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України і у зв'язку з проведенням антитерористичної операції виїхали з цих територій. При цьому, ці особи мають зареєструватися в органах соціального захисту населення за фактичним місцем мешкання.

На сьогодні у органах соціального захисту населення Дніпропетровська зареєструвались близько 7 тисяч переселенців. За словами Інни Франчук, грошова допомога різна для кожної соціальної категорії, зокрема, для непрацездатних осіб (пенсіонерів, інвалідів, дітей) - 884 гривні на одну особу, для працездатних осіб - 442 гривні на одну особу. При цьому, загальна сума допомоги на сім'ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2 тисячі 400 гривень.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради, звернула увагу переселенців на те, що грошова допомога призначається з дня звернення та виплачується 6 місяців непрацездатним особам і 2 місяці працездатним. Для одержання допомоги на наступний період особи працездатного віку мають знайти роботу. Якщо вони не працевлаштовуються розмір допомоги на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а потім виплати зовсім припиняються. 

З питань нарахування щомісячної матеріальної допомоги слід звертатись за телефоном - 745-56-57, з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00.

На сьогодні у Дніпропетровську у центрі «Допомога Дніпра» зареєстровано близько 23,5 тисяч переселенців.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...