App Store Google Play

У Дніпропетровську офіційно мешкають понад 23 тисячі переселенців

20.11.2014 10:37
У Дніпропетровську офіційно мешкають понад 23 тисячі переселенців

Близько 2,5 тисяч родин переселенців оформили щомісячну матеріальну допомогу і незабаром почнуть її отримувати. Про це під час гарячої лінії повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту Дніпропетровської міської ради Інна Франчук.

«Я закликаю переселенців звертатися для призначення матеріальної допомоги до управління праці та соціального захисту населення за фактичним місцем проживання. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, копію свідоцтва про одруження, копії свідоцтв про народження дітей, згоду на обробку персональних даних та письмову згоду довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї від інших членів родини», - сказала Інна Франчук.

За її словами, на грошову допомогу від держави можуть претендувати громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України і у зв'язку з проведенням антитерористичної операції виїхали з цих територій. При цьому, ці особи мають зареєструватися в органах соціального захисту населення за фактичним місцем мешкання.

На сьогодні у органах соціального захисту населення Дніпропетровська зареєструвались близько 7 тисяч переселенців. За словами Інни Франчук, грошова допомога різна для кожної соціальної категорії, зокрема, для непрацездатних осіб (пенсіонерів, інвалідів, дітей) - 884 гривні на одну особу, для працездатних осіб - 442 гривні на одну особу. При цьому, загальна сума допомоги на сім'ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2 тисячі 400 гривень.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради, звернула увагу переселенців на те, що грошова допомога призначається з дня звернення та виплачується 6 місяців непрацездатним особам і 2 місяці працездатним. Для одержання допомоги на наступний період особи працездатного віку мають знайти роботу. Якщо вони не працевлаштовуються розмір допомоги на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а потім виплати зовсім припиняються. 

З питань нарахування щомісячної матеріальної допомоги слід звертатись за телефоном - 745-56-57, з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00.

На сьогодні у Дніпропетровську у центрі «Допомога Дніпра» зареєстровано близько 23,5 тисяч переселенців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...