App Store Google Play

У Дніпропетровську офіційно мешкають понад 23 тисячі переселенців

20.11.2014 10:37
У Дніпропетровську офіційно мешкають понад 23 тисячі переселенців

Близько 2,5 тисяч родин переселенців оформили щомісячну матеріальну допомогу і незабаром почнуть її отримувати. Про це під час гарячої лінії повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту Дніпропетровської міської ради Інна Франчук.

«Я закликаю переселенців звертатися для призначення матеріальної допомоги до управління праці та соціального захисту населення за фактичним місцем проживання. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, копію свідоцтва про одруження, копії свідоцтв про народження дітей, згоду на обробку персональних даних та письмову згоду довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї від інших членів родини», - сказала Інна Франчук.

За її словами, на грошову допомогу від держави можуть претендувати громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України і у зв'язку з проведенням антитерористичної операції виїхали з цих територій. При цьому, ці особи мають зареєструватися в органах соціального захисту населення за фактичним місцем мешкання.

На сьогодні у органах соціального захисту населення Дніпропетровська зареєструвались близько 7 тисяч переселенців. За словами Інни Франчук, грошова допомога різна для кожної соціальної категорії, зокрема, для непрацездатних осіб (пенсіонерів, інвалідів, дітей) - 884 гривні на одну особу, для працездатних осіб - 442 гривні на одну особу. При цьому, загальна сума допомоги на сім'ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2 тисячі 400 гривень.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради, звернула увагу переселенців на те, що грошова допомога призначається з дня звернення та виплачується 6 місяців непрацездатним особам і 2 місяці працездатним. Для одержання допомоги на наступний період особи працездатного віку мають знайти роботу. Якщо вони не працевлаштовуються розмір допомоги на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а потім виплати зовсім припиняються. 

З питань нарахування щомісячної матеріальної допомоги слід звертатись за телефоном - 745-56-57, з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00.

На сьогодні у Дніпропетровську у центрі «Допомога Дніпра» зареєстровано близько 23,5 тисяч переселенців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...