App Store Google Play

Суд забрав у регіоналів незаконно отриману землю

19.11.2014 10:01
Суд забрав у регіоналів незаконно отриману землю

Днями Дніпропетровський апеляційний господарський суд прийняв рішення, яке вже охрестили історичним. Адже ним визнано недійсними одразу 34 розпорядження голови Софіївської районної державної адміністрації, який представляв колишню «регіональну» владу, що стосувалися передачі 34 земельних ділянок загальною площею 2227,3216 гектарів з оціночною вартістю близько 50 мільйонів гривень.

Вищезазначеними розпорядженнями землі, на яких господарювало державне підприємство «Аграрний цех «Саксаганський», а ще раніше - державне підприємство «Східний гірничозбагачувальний комбінат», де селяни мали постійні робочі місця і стабільність у своєму житті-бутті, буквально за лічені дні були передані у постійне користування підприємству об'єднання громадян «Добробут» Дніпропетровської обласної організації «управління соціального захисту ветеранів та інвалідів МВС України».

Ощасливлена таким чином структура не мала статусу сільськогосподарського підприємства взагалі, а землю їй дозволялося отримати виключно для ведення підсобного господарства. Також мала місце ще низка речей незбагненних - зокрема, навіть межі цих земельних ділянок з суміжним землекористувачем не погодили.

Проте у такому «підсобному господарстві» «інваліди» розгорнули справжнє товарне виробництво на понад 2 тисячах з гаком гектарах. Місцеві ж селяни, які працювали хоч і в державному підприємстві, але на рідній землі, залишилися з носом.

Подібна схема передислокації земельних ділянок мала місце і в інших місцевостях, прилеглих  до промислового Кривого Рогу. І теж земля опинялася в інших руках шаленими темпами - буквально за лічені дні. Тоді як пересічний селянин на оформлення своєї земельної ділянки міг витрачати роки. Людський поголос це пов'язував з пануючою на той час в області «регіональною» владою, яка на Дніпропетровщині мала яскраво виражене криворізьке походження, а нині зачаїлася під егідою «опозиційного блоку».

Зокрема, Дмитро Шпенов, який представляв даний виборчий округ у Верховній Раді України як креатура Партії регіонів, а нині є самовисуванцем, до свого депутатства захищав інтереси «Добробуту» у якості юриста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...