App Store Google Play

Студентський бал буде благодійним

19.11.2014 10:34
Студентський бал буде благодійним

На Дніпропетровщині День студента відзначать благодійним балом.  Він відбудеться 27 листопада. Місцем проведення обрано гранд-хол культурно-ділового центру «Менора».

Участь у заході візьмуть 198 танцювальних пар. Така кількість є рекордною за роки проведення балу. Загалом організатори очікують не менш ніж на тисячу гостей. Зібрані кошти підуть на закупку необхідних медикаментів для воїнів АТО та комплектацію нової 81-ї аеромобільної бригади. До її складу увійдуть бійці з різних регіонів України, зокрема й із легендарної Дніпропетровської 25 бригади ВДВ. Про це йшла мова під час спільної прес-конференції заступника директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любові Кравченко, голови Дніпропетровської обласної молодіжної ради Сергія Кривогуза та волонтера з Дніпропетровщини Влада Титарева.

 «Студентський бал на Дніпропетровщині проходитиме третій рік поспіль. Уже традиційно дійство є тематичним. Минулоріч було обрано тематику 20-х років. У 2014 році шляхом інтернет-голосування молодь вирішила провести бал-маскарад у венеціанському стилі», - зазначила заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любов Кравченко.

Організатори зізнаються, що певний час вагалися - чи потрібно проводити бал взагалі, та перспектива зробити дійство благодійним остаточно вирішила питання:

«Зустрівшись зі студентами та головами студентських рад ми прийняли рішення зробити бал благодійним, а гроші передати на потреби української армії. У нас також була ідея провести розіграш білетів, певний аукціон. Щоб отримати білети, студентам, а також усім охочим пропонується зробити благодійний внесок», - сказав голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Сергій Кривогуз.
Як і на що саме будуть розподілені кошти вирішать дніпропетровські волонтери.  

«Наразі організовується нова 81 аеромобільна бригада. Зібрані гроші ми плануємо витратити на її опіку та комплектацію. У цій бригаді буде багато наших хлопців, які перейшли до неї з 25 бригади. Наразі ми допомагаємо 25 бригаді ВДВ, третьому полку спецназу та полку «Азов», - повідомив волонтер Влад Титарев.

Активіст також наголосив, що зараз необхідно сконцентрувати увагу на забезпеченні бійців АТО необхідними медикаментами. За інформацією Титарева, таку роботу дніпропетровські волонтери проводять разом з київською організацією «Народний тил». Мова йде про закупівлю індивідуальних аптечок американського зразка, які в умовах запеклих боїв на передовій здатні врятувати не одне життя.
Придбати квитки на благодійний бал можна в офісі Дніпропетровської обласної молодіжної ради (просп. Гагаріна, 11 (колишній офіс турфірми «Гала-тур»).

Благодійний внесок для пари складає 120 грн. Вартість одного квитка обійдеться у 80 грн.

Для всіх гостей діятиме обов'язковий дрес-код. Зокрема, необхідно підібрати образ у стилі венеціанського карнавалу. Крім того, незамінним атрибутом має бути оригінальна маска.

Довідки за телефонами: (067) 480 59 90 Сергій або (093) 837 06 76 Владислава.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...