App Store Google Play

У Дніпропетровську створять бізнес-центр для переселенців з Донбасу

13.11.2014 09:13
У Дніпропетровську створять бізнес-центр для переселенців з Донбасу

Дніпропетровська облдержадміністрація ініціює створення бізнес-центрів для переселенців із зони АТО.

Як передає кореспондент УНІАН, директор департаменту економічного розвитку ОДА Олег Кужман 12 жовтня на прес-конференції повідомив, що відповідне рішення розглядатиметься на черговій сесії Дніпропетровської облради.

«Сьогодні бізнесменам-переселенцям важко, тому що на Донбасі залишилися їх трудові колективи та основні кошти. Їх необхідно підтримати, надати певні пільги. Ми створимо на Дніпропетровщині умови, щоб ці розумні та активні люди залишалися у нас, працювали на благо нашого регіону та сплачували тут податки», - зазначив Кужман.

За його словами, бізнес-центр буде оснащений необхідною оргтехнікою та матиме бухгалтерію. Також переселенцям-бізнесменам надаватимуться безкоштовні юридичні консультації та допомогу в реєстрації підприємств.

Директор департаменту зазначив, що наразі активно ведуться переговори з регіональними структурами щодо виділення приміщень для потужностей переселенців-підприємців.

«Ми зараз працюємо з кількома організаціями, які не використовують певні площі, для того, щоб підприємці з Донецької та Луганської областей могли продовжити тут свій бізнес. Наразі вже є пропозиції перенести на територію області виробництво металопластикових виробів, промислових виробів, групи товарів харчової та переробної промисловості», - уточнив Кужман.

Сьогодні в регіоні вже зареєструвалося більше 2 тис. суб'єктів підприємницької діяльності, що переїхали до Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...