App Store Google Play

У Дніпропетровську створять бізнес-центр для переселенців з Донбасу

13.11.2014 09:13
У Дніпропетровську створять бізнес-центр для переселенців з Донбасу

Дніпропетровська облдержадміністрація ініціює створення бізнес-центрів для переселенців із зони АТО.

Як передає кореспондент УНІАН, директор департаменту економічного розвитку ОДА Олег Кужман 12 жовтня на прес-конференції повідомив, що відповідне рішення розглядатиметься на черговій сесії Дніпропетровської облради.

«Сьогодні бізнесменам-переселенцям важко, тому що на Донбасі залишилися їх трудові колективи та основні кошти. Їх необхідно підтримати, надати певні пільги. Ми створимо на Дніпропетровщині умови, щоб ці розумні та активні люди залишалися у нас, працювали на благо нашого регіону та сплачували тут податки», - зазначив Кужман.

За його словами, бізнес-центр буде оснащений необхідною оргтехнікою та матиме бухгалтерію. Також переселенцям-бізнесменам надаватимуться безкоштовні юридичні консультації та допомогу в реєстрації підприємств.

Директор департаменту зазначив, що наразі активно ведуться переговори з регіональними структурами щодо виділення приміщень для потужностей переселенців-підприємців.

«Ми зараз працюємо з кількома організаціями, які не використовують певні площі, для того, щоб підприємці з Донецької та Луганської областей могли продовжити тут свій бізнес. Наразі вже є пропозиції перенести на територію області виробництво металопластикових виробів, промислових виробів, групи товарів харчової та переробної промисловості», - уточнив Кужман.

Сьогодні в регіоні вже зареєструвалося більше 2 тис. суб'єктів підприємницької діяльності, що переїхали до Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...