App Store Google Play

Захисники убивці Токаря напали на журналістів - ІМІ

12.11.2014 13:33
Захисники убивці Токаря напали на журналістів - ІМІ

11 листопада у Дніпропетровську біля будівлі Індустріального районного суду невідомі особи в камуфляжній формі та з нашивками МВС перешкоджали роботі кількох телевізійних знімальних груп. Про це повідомляє Інститут масової інформації з посиланням на власкора ТСН у Дніпропетровську Ольгу Павловську.

Інцидент стався, коли журналісти приїхали висвітлювати винесення вироку екс-голові Зачепилівської райради Олегу Токарю, обвинуваченому в скоєнні ДТП, внаслідок якого загинула людина.

На оголошення вироку пан Токар прийшов у супроводі людей у формі, з нашивками МВС, розповіла Ольга Павловська. «Ми підійшли спитати, хто вони і що тут роблять, проте один із них просто нічого толкового не сказав, а інший почав казати, що забороняє нам знімати, та почав чіпати руками камери», - розповіла журналістка.

Журналіст дніпропетровського 11-го каналу Євген Коптєв додав: «Людина заважала знімати, розставивши руки і затуливши об'єктив. Він штовхнув нашу камеру, не повідомивши, хто він». 

За даними ІМІ, встановити особи людей у формі з міліцейськими шевронами журналісти намагалися і за допомогою присутніх на місці співробітників МВС Дмитра Свердлова та Сергія Хуторного, проте протягом 4 годин з'ясувати це не вдалося. Журналісти зазначили, що не на камеру міліціонери підтвердили, що невідомі - представники якогось підрозділу МВС, проте їхніх посвідчень так і не побачили.

На місці працювали журналісти «1+1» (ТСН), ICTV («Надзвичайні новини»), 11-го каналу, 51-го каналу, блогер В'ячеслав Поїздник.

На вирок суду камери до зали засідання також не пустили. Як повідомили журналісти, судовий пристав на вході до зали не пропустив операторів, зазначивши, що їм цього не дозволили. Як повідомляє ІМІ, суддя Вікторія Ігнатенко навіть не піднімала питання про дозвіл на відеозйомку, і не дала можливості журналістам це зробити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...