App Store Google Play

Захисники убивці Токаря напали на журналістів - ІМІ

12.11.2014 13:33
Захисники убивці Токаря напали на журналістів - ІМІ

11 листопада у Дніпропетровську біля будівлі Індустріального районного суду невідомі особи в камуфляжній формі та з нашивками МВС перешкоджали роботі кількох телевізійних знімальних груп. Про це повідомляє Інститут масової інформації з посиланням на власкора ТСН у Дніпропетровську Ольгу Павловську.

Інцидент стався, коли журналісти приїхали висвітлювати винесення вироку екс-голові Зачепилівської райради Олегу Токарю, обвинуваченому в скоєнні ДТП, внаслідок якого загинула людина.

На оголошення вироку пан Токар прийшов у супроводі людей у формі, з нашивками МВС, розповіла Ольга Павловська. «Ми підійшли спитати, хто вони і що тут роблять, проте один із них просто нічого толкового не сказав, а інший почав казати, що забороняє нам знімати, та почав чіпати руками камери», - розповіла журналістка.

Журналіст дніпропетровського 11-го каналу Євген Коптєв додав: «Людина заважала знімати, розставивши руки і затуливши об'єктив. Він штовхнув нашу камеру, не повідомивши, хто він». 

За даними ІМІ, встановити особи людей у формі з міліцейськими шевронами журналісти намагалися і за допомогою присутніх на місці співробітників МВС Дмитра Свердлова та Сергія Хуторного, проте протягом 4 годин з'ясувати це не вдалося. Журналісти зазначили, що не на камеру міліціонери підтвердили, що невідомі - представники якогось підрозділу МВС, проте їхніх посвідчень так і не побачили.

На місці працювали журналісти «1+1» (ТСН), ICTV («Надзвичайні новини»), 11-го каналу, 51-го каналу, блогер В'ячеслав Поїздник.

На вирок суду камери до зали засідання також не пустили. Як повідомили журналісти, судовий пристав на вході до зали не пропустив операторів, зазначивши, що їм цього не дозволили. Як повідомляє ІМІ, суддя Вікторія Ігнатенко навіть не піднімала питання про дозвіл на відеозйомку, і не дала можливості журналістам це зробити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...