App Store Google Play

У газеті "Голос України" опубліковано результати виборів

12.11.2014 10:08
У газеті "Голос України" опубліковано результати виборів

У газеті "Голос України" опубліковано прізвища 421 народного депутата, обраних на позачергових парламентських виборах 26 жовтня.

Загалом, за підсумками виборів, до складу Верховної Ради VIII скликання обрано 421 народного депутата, з них 225 - за партійними списками і 196 - у мажоритарних округах. При цьому партія "Блок Петра Порошенка" отримала 132 депутатські мандати, "Народний фронт" - 82, "Об'єднання "Самопоміч" - 33, "Опозиційний блок" - 29, Радикальна партія Олега Ляшка - 22, "Батьківщина" - 19, ВО "Свобода" - 6. Від партій "Сильна Україна", "Заступ", "Воля" і "Правий сектор" обрано по одному народному депутату в мажоритарних округах.

Крім того, в 94 мажоритарних округах обрано депутатів, які балотувалися як самовисуванці.

Згідно із законом, новообрані депутати не пізніше, ніж через 20 днів після офіційної публікації результатів виборів, мають подати до ЦВК документи про звільнення з роботи, не сумісної з депутатським мандатом, або про відмову від іншого представницького мандату.

Такі документи є основою для ЦВК, щоб зареєструвати народного депутата й видати йому тимчасове посвідчення, яке надає депутатові право принести присягу в сесійному залі Верховної Ради і вступити у свої повноваження.

Позачергові парламентські вибори в Україні, що відбулися 26 жовтня, пройшли за змішаною системою - згідно із законом, по 225 народних депутатів мали обирати за партійними списками та в мажоритарних округах.

Водночас вони були проведені лише в 198 округах із 225, передбачених законом. Вибори не проводилися загалом у 27 округах: у 12 - на тимчасово окупованій території Криму і в 15 - в зоні проведення антитерористичної операції (дев'ять округів у Донецькій та шість - у Луганській області).

За партійними списками на цих виборах обрано 225 депутатів, у мажоритарних округах - 196, ще в двох округах підбиття підсумків виборів відкладено - Центральна виборча комісія дала 15 днів окружним комісіям №38 (Новомосковськ, Дніпропетровська обл.) і №63 (Бердичів, Житомирська обл.) для виконання рішень судів про повторний підрахунок голосів відповідно на 123-й та 225-й виборчих дільницях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...