App Store Google Play

У Нікополі зводять модульні будинки для переселенців

11.11.2014 12:14
У Нікополі зводять модульні будинки для переселенців

Незабаром у Нікополі встановлюватимуть модульні будинки для переселенців. Про це повідомляє прес-служба міської ради з посиланням на заступника міського голови Сергія Донця.

Після зустрічі Президента України Петра Порошека та Канцлера ФРГ Ангели Меркель, німецька сторона вирішила допомогти українським переселенцям із зон ведення бойових дій із житлом в різних населених пунктах нашої країни. Подібні будинки вже встановлені у Харкові, а в Дніпропетровській області у цій програмі беруть участь 5 міст: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Павлоград та Нікополь.

Місцева влада разом з німецькою стороною довго вирішувала питання щодо місця розташування модульних будинків. Але на минулому тижні керівник компанії «Giz» в Україні Ніколас Хемпель погодив майданчик для розташування тимчасового житлового комплексу в районі будинку № 99 по вулиці Жуковського (на місці пустиря).

Загальна сума, яку надали нікопольці за кошторисом, склала 2 мільйони 400 тисяч гривень, без урахування електроенергії. Розрахунок проводитимуть через організацію Червоний Хрест в Україні, з якою німецька сторона уклала контракт.

На місці встановлення модульних будинків вже розрівняли спеціальний майданчик. Основним підрядником визначено КП «Нікопольводоканал», спеціалісти якого вже виконують підготовчі роботи по прокладанню мереж води та каналізації.

На минулому тижні Ніколас Хемпель приїжджав до Нікополя з робочим візитом і залишився задоволений станом справ.

Сергій Донець представив проекти розташування модульних будинків. Всі вони розраховані на проживання 400 осіб - переселенців з Донецької та Луганської областей. Будинки плануються двох видів - сімейного типу та колективні (по типу гуртожитку). В них буде все необхідне для проживання: електроопалення, вода, каналізація, холодильник. Пральня та їдальня розташовуватимуться в окремих будівлях. Власне будинки збиратимуть з пластику. Для цього на місці працює бригада з 20 чоловік та кран.

Чиновники кажуть, що ь за сприятливих фінансових та погодних умов вже через місяць встановлення модульних будинків в Нікополі завершиться. Розселенням займатимуться представники Міністерства з надзвичайних ситуацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...