App Store Google Play

У Нікополі зводять модульні будинки для переселенців

11.11.2014 12:14
У Нікополі зводять модульні будинки для переселенців

Незабаром у Нікополі встановлюватимуть модульні будинки для переселенців. Про це повідомляє прес-служба міської ради з посиланням на заступника міського голови Сергія Донця.

Після зустрічі Президента України Петра Порошека та Канцлера ФРГ Ангели Меркель, німецька сторона вирішила допомогти українським переселенцям із зон ведення бойових дій із житлом в різних населених пунктах нашої країни. Подібні будинки вже встановлені у Харкові, а в Дніпропетровській області у цій програмі беруть участь 5 міст: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Павлоград та Нікополь.

Місцева влада разом з німецькою стороною довго вирішувала питання щодо місця розташування модульних будинків. Але на минулому тижні керівник компанії «Giz» в Україні Ніколас Хемпель погодив майданчик для розташування тимчасового житлового комплексу в районі будинку № 99 по вулиці Жуковського (на місці пустиря).

Загальна сума, яку надали нікопольці за кошторисом, склала 2 мільйони 400 тисяч гривень, без урахування електроенергії. Розрахунок проводитимуть через організацію Червоний Хрест в Україні, з якою німецька сторона уклала контракт.

На місці встановлення модульних будинків вже розрівняли спеціальний майданчик. Основним підрядником визначено КП «Нікопольводоканал», спеціалісти якого вже виконують підготовчі роботи по прокладанню мереж води та каналізації.

На минулому тижні Ніколас Хемпель приїжджав до Нікополя з робочим візитом і залишився задоволений станом справ.

Сергій Донець представив проекти розташування модульних будинків. Всі вони розраховані на проживання 400 осіб - переселенців з Донецької та Луганської областей. Будинки плануються двох видів - сімейного типу та колективні (по типу гуртожитку). В них буде все необхідне для проживання: електроопалення, вода, каналізація, холодильник. Пральня та їдальня розташовуватимуться в окремих будівлях. Власне будинки збиратимуть з пластику. Для цього на місці працює бригада з 20 чоловік та кран.

Чиновники кажуть, що ь за сприятливих фінансових та погодних умов вже через місяць встановлення модульних будинків в Нікополі завершиться. Розселенням займатимуться представники Міністерства з надзвичайних ситуацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...