App Store Google Play

У Дніпрі збирали гуманітарну допомогу для АТО і писали листи росіянам

10.11.2014 10:20
У Дніпрі збирали гуманітарну допомогу для АТО і писали листи росіянам

У суботу ввечері в центрі Дніпропетровська в рамках акції «Україна – це я» збирали гуманітарну допомогу для бійців АТО. Дніпропетровці приносили волонтерам для бійців теплі речі, харчі, обереги, передавали  дитячі листи та малюнки.

Дніпряни також долучилися до написання колективних листів росіянам. На великих аркушах паперу за годину з’явились десятки написів, адресованих народу сусідньої держави, з вимогами припинити агресію Путіна й вивести війська з України.

«Росіяни, зупиніть Путіна, Шойгу, Жириновського й всіх інших нелюдів!», «Росіяни, лишіть нас у спокої. Я сина народжувала не для війни», – пишуть учасники акції. За словами координаторки акції в Дніпропетровську Наталії Хазан, ці листи будуть передані до Росії через діячів російської опозиції.

Аби підтримати акцію, на Європейську площу завітав один із бійців 93-ї механізованої бригади, які наразі тримають оборону в передмісті Донецька, Іван Начовний. Він приїхав додому на короткострокову відпустку. Військовослужбовець розповів дніпропетровцям про ситуацію в селі Піски, де стоять його побратими, а також подякував волонтерам.

«Все можна пережити, але найстрашніше в цій ситуації – втрачати друзів, втрачати людей… Волонтери нас забезпечують на 99%, а держава дає тільки те, що може, що є на складах. Найбільша потреба зараз – це їжа. Теплими речами мій підрозділ вже забезпечений. Одне питання у хлопців: «Коли це все скінчиться?». На це питання поки нам ніхто не відповів», – сказав Радіо Свобода військовий.

Наприкінці акції дніпропетровці виклали на асфальті запаленими свічками великий Державний герб України. Пам'ять загиблих на Сході українських бійців вшанували хвилиною мовчання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...