App Store Google Play

У Дніпрі збирали гуманітарну допомогу для АТО і писали листи росіянам

10.11.2014 10:20
У Дніпрі збирали гуманітарну допомогу для АТО і писали листи росіянам

У суботу ввечері в центрі Дніпропетровська в рамках акції «Україна – це я» збирали гуманітарну допомогу для бійців АТО. Дніпропетровці приносили волонтерам для бійців теплі речі, харчі, обереги, передавали  дитячі листи та малюнки.

Дніпряни також долучилися до написання колективних листів росіянам. На великих аркушах паперу за годину з’явились десятки написів, адресованих народу сусідньої держави, з вимогами припинити агресію Путіна й вивести війська з України.

«Росіяни, зупиніть Путіна, Шойгу, Жириновського й всіх інших нелюдів!», «Росіяни, лишіть нас у спокої. Я сина народжувала не для війни», – пишуть учасники акції. За словами координаторки акції в Дніпропетровську Наталії Хазан, ці листи будуть передані до Росії через діячів російської опозиції.

Аби підтримати акцію, на Європейську площу завітав один із бійців 93-ї механізованої бригади, які наразі тримають оборону в передмісті Донецька, Іван Начовний. Він приїхав додому на короткострокову відпустку. Військовослужбовець розповів дніпропетровцям про ситуацію в селі Піски, де стоять його побратими, а також подякував волонтерам.

«Все можна пережити, але найстрашніше в цій ситуації – втрачати друзів, втрачати людей… Волонтери нас забезпечують на 99%, а держава дає тільки те, що може, що є на складах. Найбільша потреба зараз – це їжа. Теплими речами мій підрозділ вже забезпечений. Одне питання у хлопців: «Коли це все скінчиться?». На це питання поки нам ніхто не відповів», – сказав Радіо Свобода військовий.

Наприкінці акції дніпропетровці виклали на асфальті запаленими свічками великий Державний герб України. Пам'ять загиблих на Сході українських бійців вшанували хвилиною мовчання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...