App Store Google Play

Новообраний депутат назвав голову ЦВК злочинцем

09.11.2014 21:30
Новообраний депутат назвав голову ЦВК злочинцем

В засобах масової інформації було оприлюднено заяву голови ЦВК Михайла Охендовського з приводу погроз в його бік та спроб фальсифікації протоколів у деяких виборчих округах.

 

Відомий правозахисник, кандидат в народні депутати по 29-му виборчому округу, оголошений кілька днів тому офіційним переможцем, Віталій Купрій поставив під сумнів професійні та моральні якості чиновника, який робить такі заяви.

 

«Не можу стояти осторонь, слухаючи заяви пана Охендовського. Чи можна вірити цій людині? Пригадуються події попередньої виборчої кампанії до Верховної ради у серпні 2012 року. Саме тоді Михайло Охендовський, як член ЦВК по квоті Партії регіонів відповідав за реєстрацію кандидатів в народні депутати по мажоритарним округам Дніпропетровської області. В той час я, як самовисуванець, одним із перших був зареєстрований кандидатом в 30-му виборчому окрузі (м.Дніпродзержинськ). Моє висування викликало паніку у тоді ще губернатора області регіонала Олександра Вілкула. І панікувати було чого, адже у мене були всі шанси перемогти в тій кампанії. Вілкул зробив все, аби мене зупинити: був знищений мій бізнес, арештовані друзі. Окремо проти мене було висунуто низку технічних кандидатів, одним з яких був Станіслав Милославський», - розповів Віталій Купрій.

 

За словами правозахисника, цей кандидат був зареєстрований ЦВК в порушення вимог частини 2 статті 55 закону «Про вибори народних депутатів України» щодо особистої подачі документів. За декілька днів до початку виборчої кампанії пан Милославський попав в серйозне ДТП, отримав важку травму стегна та був направлений до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Там він знаходився на стаціонарному лікуванні до вересня 2012 року. Самостійно пересуватись в цей час пан Милославський не міг, тому 7 серпня всі документи для реєстрації були подані в ЦВК його довіреною особою, а не ним самим. Жодного випадку, коли в будівлю ЦВК заносили на носилках людину для подання документів для реєстрації кандидатом, не зафіксований.

 

Крім того, Охендовський в 2012 році пролобіював призначення на посаду голови ОВК на 30-му виборчому окрузі регіонала Олександра Кучера, не зважаючи на існування двох рішень адміністративного суду з встановленими фактами порушення ним виборчого законодавства.

 

«Чим закінчилось таке призначення, скільки було вкрадено голосів на користь Партії регіонів, ми всі знаємо. Михайло Охендовський за вказівкою Вілкула неодноразово порушував закон та мав сидіти за гратами. Про ці факти я повідомив як ЦВК, так і всі правоохоронні органи. Але як це часто відбувається в нашій країні, злочинець пішов на підвищення і очолив ЦВК. Таким людям не місце на державній службі! Їх місце на смітнику історії і то після відбування заслуженого покарання у вигляді позбавлення волі», - наголосив у своїй заяві Купрій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...