App Store Google Play

Порошенко доручив Авакову та Охендовському розібратися з 59 ТВО

08.11.2014 19:27
Порошенко доручив Авакову та Охендовському розібратися з 59 ТВО
Президент України Петро Порошенко звернувся до голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби вони взяли під особливий контроль ситуацію в 59-му виборчому окрузі.

Про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Президент і як гарант Конституції, і як громадянин украй невдоволений тим, як пройшли вибори в 59-му окрузі. На його думку, дії різних учасників виборчого процесу на цій території призвели до того, що округ не вписується в загальну всеукраїнську картину демократичних, прозорих і чесних виборів відповідно до європейських стандартів", - зазначено в повідомленні прес-служби.

У Порошенка наголосили, що ЦВК має забезпечити чесний офіційний підрахунок голосів, а МВС - притягти до відповідальності всіх, хто порушував закон і правопорядок, "незалежно від того, з боку якого кандидата це відбувалося".

Президент доручив голові МВС узяти під особистий контроль розслідування кримінальних справ щодо порушень під час виборчого процесу на цьому окрузі й доповісти йому особисто.

Нагадаємо, ЦВК лише сьогодні отримала оригінали протоколів окружної виборчої комісії округу №59, що в Донецькій області.

Саме через проблеми з підрахунком голосів у цьому окрузі Центрвиборчком досі не оголосив результати виборів. Перемогу в окрузі здобув Валентин Манько - заступник командира батальйона «Дніпро-1». Втім, на другий день після виборів один з його конкурентів на окрузі - колишній мер Курахового Сергій Сажко - почав тиск на окружну комісію.Тривалий час озброєні люди не дозволяли членам ОВК працювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...