App Store Google Play

Порошенко доручив Авакову та Охендовському розібратися з 59 ТВО

08.11.2014 19:27
Порошенко доручив Авакову та Охендовському розібратися з 59 ТВО
Президент України Петро Порошенко звернувся до голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби вони взяли під особливий контроль ситуацію в 59-му виборчому окрузі.

Про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Президент і як гарант Конституції, і як громадянин украй невдоволений тим, як пройшли вибори в 59-му окрузі. На його думку, дії різних учасників виборчого процесу на цій території призвели до того, що округ не вписується в загальну всеукраїнську картину демократичних, прозорих і чесних виборів відповідно до європейських стандартів", - зазначено в повідомленні прес-служби.

У Порошенка наголосили, що ЦВК має забезпечити чесний офіційний підрахунок голосів, а МВС - притягти до відповідальності всіх, хто порушував закон і правопорядок, "незалежно від того, з боку якого кандидата це відбувалося".

Президент доручив голові МВС узяти під особистий контроль розслідування кримінальних справ щодо порушень під час виборчого процесу на цьому окрузі й доповісти йому особисто.

Нагадаємо, ЦВК лише сьогодні отримала оригінали протоколів окружної виборчої комісії округу №59, що в Донецькій області.

Саме через проблеми з підрахунком голосів у цьому окрузі Центрвиборчком досі не оголосив результати виборів. Перемогу в окрузі здобув Валентин Манько - заступник командира батальйона «Дніпро-1». Втім, на другий день після виборів один з його конкурентів на окрузі - колишній мер Курахового Сергій Сажко - почав тиск на окружну комісію.Тривалий час озброєні люди не дозволяли членам ОВК працювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...