App Store Google Play

Взимку до Буковеля з Дніпра пустять прямий поїзд

07.11.2014 19:36
Взимку до Буковеля з Дніпра пустять прямий поїзд

Придніпровська залізниця (ПЗ) для задоволення попиту пасажирів на перевезення у західному напрямку, призначила новий поїзд Дніпропетровськ - Івано-Франківськ, який почне курсувати з 29 листопада.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України із посиланням на начальника відділу вокзалів Придніпровської магістралі Івана Леводянского.

 

За його словами, маршрут нового поїзда проходитиме через Львів. Також пасажири зможуть доїхати до Львова ще двома поїздами: №86/85 Сімферополь - Львів та №41/42 Дніпропетровськ - Трускавець.

 

Леводянський також зазначив, що на час зимових перевезень Придніпровська залізниця скоригувала розклад руху деяких потягів. Причому в осінньо-зимовий період через зменшення пасажиропотоку деякі поїзди Придніпровської залізниці можуть курсувати за зміненим графіком.

 

«Наприклад, від 6 листопада поїзди до Москви із Дніпропетровська, Кривого Рогу та Бердянська будуть об'єднані в один тригруповий поїзд», - повідомив він.

 

За даними Леводянського, Придніпровська магістраль на період зимових перевезень підготувала 570 пасажирських вагонів, із яких 394 обладнані електричним опаленням.

 

Раніше УНІАН повідомляв, що «Укрзалізниця» призначила новий поїзд Харків - Ужгород.

 

Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна з найбільших залізниць України. Щорічно вона перевозить понад 227 млн тонн вантажів та більше 90 млн пасажирів. Експлуатаційна колійна мережа придніпровської залізниці перевищує 3200 км, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі. Придніпровська залізниця відправляє на внутрішній та зовнішній ринки понад 85% залізорудної сировини, більше половини прокату чорних металів, є активною ланкою міжнародного транспортного коридору Європа-Азія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...