App Store Google Play

Взимку до Буковеля з Дніпра пустять прямий поїзд

07.11.2014 19:36
Взимку до Буковеля з Дніпра пустять прямий поїзд

Придніпровська залізниця (ПЗ) для задоволення попиту пасажирів на перевезення у західному напрямку, призначила новий поїзд Дніпропетровськ - Івано-Франківськ, який почне курсувати з 29 листопада.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України із посиланням на начальника відділу вокзалів Придніпровської магістралі Івана Леводянского.

 

За його словами, маршрут нового поїзда проходитиме через Львів. Також пасажири зможуть доїхати до Львова ще двома поїздами: №86/85 Сімферополь - Львів та №41/42 Дніпропетровськ - Трускавець.

 

Леводянський також зазначив, що на час зимових перевезень Придніпровська залізниця скоригувала розклад руху деяких потягів. Причому в осінньо-зимовий період через зменшення пасажиропотоку деякі поїзди Придніпровської залізниці можуть курсувати за зміненим графіком.

 

«Наприклад, від 6 листопада поїзди до Москви із Дніпропетровська, Кривого Рогу та Бердянська будуть об'єднані в один тригруповий поїзд», - повідомив він.

 

За даними Леводянського, Придніпровська магістраль на період зимових перевезень підготувала 570 пасажирських вагонів, із яких 394 обладнані електричним опаленням.

 

Раніше УНІАН повідомляв, що «Укрзалізниця» призначила новий поїзд Харків - Ужгород.

 

Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна з найбільших залізниць України. Щорічно вона перевозить понад 227 млн тонн вантажів та більше 90 млн пасажирів. Експлуатаційна колійна мережа придніпровської залізниці перевищує 3200 км, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі. Придніпровська залізниця відправляє на внутрішній та зовнішній ринки понад 85% залізорудної сировини, більше половини прокату чорних металів, є активною ланкою міжнародного транспортного коридору Європа-Азія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...