App Store Google Play

Взимку до Буковеля з Дніпра пустять прямий поїзд

07.11.2014 19:36
Взимку до Буковеля з Дніпра пустять прямий поїзд

Придніпровська залізниця (ПЗ) для задоволення попиту пасажирів на перевезення у західному напрямку, призначила новий поїзд Дніпропетровськ - Івано-Франківськ, який почне курсувати з 29 листопада.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України із посиланням на начальника відділу вокзалів Придніпровської магістралі Івана Леводянского.

 

За його словами, маршрут нового поїзда проходитиме через Львів. Також пасажири зможуть доїхати до Львова ще двома поїздами: №86/85 Сімферополь - Львів та №41/42 Дніпропетровськ - Трускавець.

 

Леводянський також зазначив, що на час зимових перевезень Придніпровська залізниця скоригувала розклад руху деяких потягів. Причому в осінньо-зимовий період через зменшення пасажиропотоку деякі поїзди Придніпровської залізниці можуть курсувати за зміненим графіком.

 

«Наприклад, від 6 листопада поїзди до Москви із Дніпропетровська, Кривого Рогу та Бердянська будуть об'єднані в один тригруповий поїзд», - повідомив він.

 

За даними Леводянського, Придніпровська магістраль на період зимових перевезень підготувала 570 пасажирських вагонів, із яких 394 обладнані електричним опаленням.

 

Раніше УНІАН повідомляв, що «Укрзалізниця» призначила новий поїзд Харків - Ужгород.

 

Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна з найбільших залізниць України. Щорічно вона перевозить понад 227 млн тонн вантажів та більше 90 млн пасажирів. Експлуатаційна колійна мережа придніпровської залізниці перевищує 3200 км, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі. Придніпровська залізниця відправляє на внутрішній та зовнішній ринки понад 85% залізорудної сировини, більше половини прокату чорних металів, є активною ланкою міжнародного транспортного коридору Європа-Азія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...