App Store Google Play

Чи влаштує Аваков війну з Правим сектором через «шістку» Ахметова?

06.11.2014 16:17
Чи влаштує Аваков війну з Правим сектором через «шістку» Ахметова?

Вибухова ситуація склалася у одному з «мирних» районів звільненого від сепаратистів Донбасу – Велико-Новосільському. Тут, нагадаємо, на виборах до Верховної Ради України по 59 одномандатному виборчому округу 26 жовтня переміг активіст «Правого сектору», заступник командира батальйона «Дніпро-1» Валентин Манько.

 

Вже на другий день після виборів один з його конкурентів на окрузі – колишній мер Курахового Сергій Сажко – почав тиск на окружну комісію через ЗМІ і навіть звернувся за допомогою «до усіх впливових людей Донбасу», до яких потрапив і Ринат Ахметов. Внаслідок дій Сажка, якому активно допомагають працівники ліквідованого ще навесні спецпідрозділу «Беркут», робота ОВК №59 блокована, результати виборів до ЦВК не передаються.

 

Підтримати свого бойового командира приїхали кілька бійців «Дніпро-1» та їх побратими з Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», які помітили, як співробітники «Беркуту» вносять на територію ОВК коробки, схожі на коробки з бюлетенями. Спроба завадити можливим фальсифікаціям вилилася у масову бійку і спробу затратити одного з бійців ДУК.

 

Після зіткнення, що трапилося 5 жовтня, увечері того ж дня до будівлі, де розташовано ОВК, були стягнуті сили Національної гвардії чисельністю дол. 500 осіб на чотирьох БТР і бронеавтомобілях Кугуар.

 

Прибулі оточили ОВК, а також блокували всі шляхи під'їзду, узявши в щільне кільце близько 20 добровольців з «Дніпра» та ДУК.

Як повідомив телефоном з місця подій боєць «Дніпро-1» з позивним Кот, наразі триває напружене протистояння.

 

«Цікаво, чи наважаться міліціянти і спецназівці розстріляти тих, хто стояв на майдані? Ані ми, ані вони не можемо зрозуміти, заради чого це все – заради перемоги на окрузі місцевого мафіозі, ставленика Ахметова?», - розповів Дніпрограду боєць.

 

Нагадаємо, весною цього року тоді ще мер Курахова Сергій Сажко був затриманий бійцями спецбатальйону МВС за сепаратистську діяльність, як ініціаторі  організатор у Кураховому так званого «референдуму за ДНР». Тоді замість етапу вати підозрюваного до Дніпропетровська для проведення слідчих дій, бійці змушені були відпустити сепаратиста після особистого втручання заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка.

 

Тим часом Штаб національного захисту Дніпропетровської області оголошує про масову мобілізацію небайдужих громадян на захист волевиявлення громадян 59 округу. Виїзд дніпрян до Великої Новосілки від будівлі Дніпропетровської ОДА призначений на 7 ранку 7 листопада.

 

«Якщо ми віддамо перемогу Манька на 59 ОВК сепаратистам, ті наступного ж дня віддадуть цю територію своїм друзям з ДНР. Це неприпустимо – це українські землі, политі кров’ю наших героїв!» - заявила заступник голови Штабу Катерина Чижик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...