App Store Google Play

Прихвостні Вілкула продовжують розкрадати регіон - ПС

31.07.2014 16:20
Прихвостні Вілкула продовжують розкрадати регіон - ПС

Довкола сільськогосподарського державного підприємства «Руно» (с. Затишне, Криничанського району) продовжують розгортатися події, що не мають жодного натяку на законність. Нагадаємо, що незважаючи на те, що чинний голова підприємства, Чалий С., має на руках усі відповідні документи, що закріплюють його положення (це і постанова суду АНД-району Дніпропетровська, постанови профільного міністерства, Академії Аграрних наук України, та відділу дерржвиконавчої служби Печерського райуправління юстиції), колишнє керівництво підприємства, у особі Середи Ю., що є ставлеником Вілкула, спираючись на місцевих «регіоналів» та коммуністів, не пускає на территорію підприємства нового голову.

Ще 15-го липня, активісти Правого Сектору, прибувши на підприємство аби проконтролювати вступ нового директора на посаду пересвідчилися, що колишній керівник «Руна», його юрист Одинцов. О. співробітники УДСО при ГУ МВС у Дніпропетровській області рішуче не збираються пускати на територію підприємства нове керівництво, незважаючи на пред’явлені офіційні документи. Все це відбувалося при повній бездіяльності працівників Криничанського РВ МВС.

Більш того, відчуваючи, що «запахло смаженим», прямо на очах міліціянтів територію підприємства покинула колона вантажівок із зерном у невідомому напрямку. Лише при втручанні активістів Правого Сектору частину колони вдалося заблокувати, а вантаж лишити на підприємстві.

Наступного дня, Чаплина С.С. звону не допустили на своє робоче місце, огородившись від його законних прав кількома десятками невідомих осіб та сільскогоспорарською технікою. Абсурд поглибився коли на територію підприємства прибув невідомий чоловік на «Тойота Прадо» АЕ2022ВА та оголосив що він приїхав з Києва та зачитав наказ Національної Академії Наук України, що відправляв Середу Ю. у відпустку, а його обов’язки покладав на його юриста. Як з’ясувалося потім невідомий чоловік не мав жодного стосунку ні до НАНУ, ні до ДП «Руно», а виявився громадянином Валентином Савченко, більш відомим у кримінальному середовищі під прізвиськом Сава.

Натомість по телефону з НАНУ була отримана інформація, що ніяких наказів по ДП «Руно» НАНУ не видавала та не відправляла у Криничанський район когось зі своїх представників. Таким чином, клан Вілкула вдався у відстоювані своїх інтересів уже кримінальні елементи.

У зв’язку з чим партія Правий Сектор у особі члена Проводу партії Андрія Денисенка офіційно звернулася до прокурора Дніпропетровської області Федика Р.Р із заявою про вчинення кримінального правопорушення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...