App Store Google Play

Якими темами росіяни будуть розхитувати Україну і як з цим боротися?

30.07.2014 16:13
Якими темами росіяни будуть розхитувати Україну і як з цим боротися?

Дніпропетровський політолог Владислав Романов назвав теми, які будуть крутити російські ЗМІ для розхитування України. На думку фахівця, їх всього чотири.

"Військові злочини Української армії, жахливий стан населення у звільнених містах, порушення громадянських прав і корупція - це те, у чому вже завтра будуть звинувачувати Україну російські ЗМІ", - заявив пан Романов 29 липня під час «круглого столу» на тему «Як протистояти російській пропаганді?» у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.

«Можу сказати, як аналітик, в чому нас завтра будуть нас звинувачувати. Тема - військовий злочин в зоні АТО. Пішла вже темка. Ви подивіться, як будуть розкручувати перший випадок в 93-й механізованій бригаді. Далі - жахливий стан місцевого населення у звільнених містах, масове порушення громадянських прав (знову, напередодні виборів), колосальна корупція під час перерахування грошей на підтримку, відновлення і т.д. Ви думаєте, не повірять люди про корупцію у сфері відновлення інфраструктури?  А все це розхитує, розхитує, розхитує ... », - сказав Романов.

Владислав Романов, який є депутатом Дніпропетровської обласної ради, наголосив на трьох основних напрямках інформаційної боротьби під час війни.

«По-перше, не давати поширювати інформацію від маловідомих та заздалегідь некомпетентних джерел, які їх тиражують, частіш за все з підмінами заголовків, перекрутюванням цитат. Аби уберегтися від вкидів і фейків від сумнівних ЗМІ, достатньо проаналізувати, чи мають такі ЗМІ кореспондентів, чи були на події, чи могли бачили/чули те, про що пишуть», - порадив журналістам політолог.

На думку Владислава Романова, слід ставитись критично до пересмикувань: так звані ДНР і ЛНР Генеральною прокуратурою України визнано терористичними організаціями. Тож всі інші назви просто неприпустимі.

«Не має буди в пресі жодних «активістів» чи «ополченців». Це терористи, злочинці, бойовики. Треба розуміти: під час війни не можна лише оборонятися, а необхідно й іти в наступ. Журналісти мають припинити незрозумілі круглі столи на тему «бити чи не бити агресора». Має бути єдиний інформаційний фронт», - наголосив пан Романов.
 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...