App Store Google Play

Якими темами росіяни будуть розхитувати Україну і як з цим боротися?

30.07.2014 16:13
Якими темами росіяни будуть розхитувати Україну і як з цим боротися?

Дніпропетровський політолог Владислав Романов назвав теми, які будуть крутити російські ЗМІ для розхитування України. На думку фахівця, їх всього чотири.

"Військові злочини Української армії, жахливий стан населення у звільнених містах, порушення громадянських прав і корупція - це те, у чому вже завтра будуть звинувачувати Україну російські ЗМІ", - заявив пан Романов 29 липня під час «круглого столу» на тему «Як протистояти російській пропаганді?» у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.

«Можу сказати, як аналітик, в чому нас завтра будуть нас звинувачувати. Тема - військовий злочин в зоні АТО. Пішла вже темка. Ви подивіться, як будуть розкручувати перший випадок в 93-й механізованій бригаді. Далі - жахливий стан місцевого населення у звільнених містах, масове порушення громадянських прав (знову, напередодні виборів), колосальна корупція під час перерахування грошей на підтримку, відновлення і т.д. Ви думаєте, не повірять люди про корупцію у сфері відновлення інфраструктури?  А все це розхитує, розхитує, розхитує ... », - сказав Романов.

Владислав Романов, який є депутатом Дніпропетровської обласної ради, наголосив на трьох основних напрямках інформаційної боротьби під час війни.

«По-перше, не давати поширювати інформацію від маловідомих та заздалегідь некомпетентних джерел, які їх тиражують, частіш за все з підмінами заголовків, перекрутюванням цитат. Аби уберегтися від вкидів і фейків від сумнівних ЗМІ, достатньо проаналізувати, чи мають такі ЗМІ кореспондентів, чи були на події, чи могли бачили/чули те, про що пишуть», - порадив журналістам політолог.

На думку Владислава Романова, слід ставитись критично до пересмикувань: так звані ДНР і ЛНР Генеральною прокуратурою України визнано терористичними організаціями. Тож всі інші назви просто неприпустимі.

«Не має буди в пресі жодних «активістів» чи «ополченців». Це терористи, злочинці, бойовики. Треба розуміти: під час війни не можна лише оборонятися, а необхідно й іти в наступ. Журналісти мають припинити незрозумілі круглі столи на тему «бити чи не бити агресора». Має бути єдиний інформаційний фронт», - наголосив пан Романов.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...