App Store Google Play

Стеценко: Ротань сам винен, а Стрініч - професіонал

30.07.2014 09:39
Стеценко: Ротань сам винен, а Стрініч - професіонал
Генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко перед матчем Ліги Чемпіонів, в якому «Дніпро» в Києві прийме «Копенгаген», поспілкувався з журналістами.

- У нещодавньому інтерв’ю Ротань казав, що «Дніпро» це його команда.

- Безумовно його. Він виховувався в цій команді з дитячого періоду. Було б дивно, якби він сказав, що це не його команда, чужа чи щось інше. Але для того аби повернутись, потрібно робити якісь кроки назустріч. Команда зробила крок на зустріч, головний тренер також робить такі кроки, а футболіст – не робить. Особисто я, можу зробити з цього всього один висновок – він цього не дуже хоче.

- Який настрій у Стрініча?

- У Стрініча настрій покинути «Дніпро» і він цього не приховує.

- У нього тільки що зірвався трансфер, він повернувся в клуб...

- Він повернувся в клуб, бо в нього є діючий контракт. І по поверненню в клуб він заявив, що буде виконувати положення, які прописані в ньому, оскільки він професіонал, але Стрініч ще раз підтвердив те, що хоче покинути команду і його агент шукає йому команду. До закриття трансферного вікна він розраховує покинути «Дніпро».

- Хтось ще звертався у «Дніпр» з приводу Стрініча чи поки агент не знайде?

- Звичайно ні. Була пропозиція від «Вест Хема», яку ми прийняли. А що там трапилось – треба питати у самого Стрініча чи його агента. Тепер чекаємо на наступну пропозицію. Подивимось.

- Хто окрім Стрініча висловлював бажання покинути «Дніпро»?

- Окрім Стрініча – ніхто.

- З приводу придбань «Дніпра». Чи розглядаєте ви якісь кандидатури і чи були, якісь побажання від Мирон Богдановича з приводу підсилення команди?

- У Богдановича (
Маркевич – Ред.) були певні побажання з приводу підсилення. Підсумком його побажань стало перехід до команди Володимира Польового і Лео Матоса. У нього ще є певні кандидатури, але, на жаль, ті футболісти, яких хоче бачити Маркевич, із-за політичної ситуації в країні не бажають переїжджати в Україну.

- І «Дніпро» не може домовитись навіть з фінансової точки зору?

- Тут справа не у фінансах. При чому тут фінанси, якщо у нас в країні йде війна? І не кожна людина захоче з якоїсь ситої та багатої Європейської чи Південноамериканської країни переїжджати в зону бойових дій. Також, подивіться на інші клуби. Ніхто нікого особливо не заманив.

- Може у «Дніпра» якісь інші підходи до цього?

- У нас у всіх підходи однакові. В країні йде війна – це проблема номер 1.

- Завтра «Дніпро» грає на НСК «Олімпійський». Наскільки принципово було зіграти вдома і як ви сприйняли повідомлення УЕФА про те, що матч відбудеться в Києві?

- Звичайно ми були засмучені. Безумовно, вдома і стіни допомагають. Хоча, Київ нам не чуже місто. Але у Дніпропетровську, я впевнений, була б зовсім інша атмосфера на стадіоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...